SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biedniejsza chce schudnac

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
a mąż ci zabroni pracować? co ty uwięziona jesteś?

Sorki, ale nikt Ci tu nie pomoże, jeśli sama sobie nie pomożesz, bo jak tu napisały dziewczyny, problem tkwi gdzie indziej.


ps. wygląda na to, że Tobie nic nie pasuje, bo nawet piekarnika nie ma, a korzystasz pewnie z komputera męża... jedzenie samo się zrobi



Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-02-13 13:29:08

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Nie tylko dziewczyny :D

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to twoje biadolenie podsumuję tak: ja nie mam wielkiego garażu (mialam to pisac na początku, ale myslalam, ze sie obejdzie), wiec kupno Maybach'a odpada (pod blokiem trzymac nie bede), a szkoda, bo mialam fajny rabat na dobrego Maybach'a. Nie mam apetytu na jeżdzenie niczym innym, bo mnie stresy i depresja zjadają i robie cokolwiek, zeby o Maybach'u nie myslec. Inaczej bym juz go miala

weź że sie babo ogarnij bo zachowujesz sie jak ubezwlasnowolniona. Moze za mąż pod przymusem wyszlas


Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-02-13 13:30:58

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Pierwsze co powinnaś zrobić to pójść do dobrego Psycho, bo depersja to groźna sprawa i sama się nie wyleczysz ! W takim stanie w jakim jesteś widzi się ciemność, i choćbyśmy tu się zes............ to Ci nie pomożemy, bo w depresji nie widzi się rozwiązań widzi się czarną dziurę. Nie wiem też czy twoja depresja o której piszesz to zwyczajne doły czy to poważne schorzenie???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Czego Ty oczekujesz pisząc tutaj? Jakiej pomocy?
4 strony walki z wiatrakami
Kocio sog za cierpliwość

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 388 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5640
Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi odnoszę wrażenie, że oczekujesz od nas stwierdzenia - nie masz możliwości schudnąć. I wtedy będziesz mogła spać spokojnie.

Życie nie płaci za to, co umiesz robić. Życie płaci za to, co robisz.

You can't be alive if you can't do deadlift.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
UWAGA

Stwierdzam, ze nie da sie schudnac i mozesz spac spokojnie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39
a cwiczeniami? a jak ogranicze jedzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bezmyślne głodowanie i cięcie kalorii pogłębi tylko twój problem. Liczy sie jakosc, a nie tylko ilosc. Mozna jesc stosunkowo duzo, ale wartosciowo, przemyslanie i chudnąć. Poza tym redukcja polega na wytopieniu smalcu, a nie zrzucaniu wskazan na wadze i paleniu mięsni. Waga jest dla obłąkanych. Liczą sie proporcje, wymiary, struktura ciala

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6376
Szafeczka193 - napisałaś, że podjadasz słodycze bo są tańsze - kompletna bzdura - ile musisz zjeść tych słodyczy, żeby się zapchać? Wydając nawet 5 zł dziennie na słodycze to po miesiącu uzbiera się całkiem pokaźna suma. Przykładowo, za te 5 zł możesz kupić chociażby 1kg marchwi i kilka jabłek. Grunt to dobre rozplanowanie wydatków. Bo takie małe produkty (np. batonik, chipsy, klopsiki ze słoika) są rzekomo tanie - bo kupujesz je każdego dnia i w końcowym rozliczeniu wcale tak tanio nie wychodzą. Głowa do góry i pamiętaj, że ładnie wyglądająca sylwetka nie jest domeną tylko kobiet zamożnych. Spacerować, biegać można na zewnątrz, robić przysiady można w domu (inne ćwiczenia również). Nie gniewaj się, ale to nie jest forum, żeby wysłuchiwać twoich problemów materialnych i uczuciowych. Według mnie jesteś dziewczyną, która najnormalniej użala się nad sobą (i ma początki depresji): a to podłoga za śliska do ćwiczeń, a to sąsiadów mam piętro niżej, a to to, a to tamto - same wymówki.

Tylko tego mi trzeba - zieleni, lasu, wody, GÓR

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poczatek przygody z silownia i fitness, od czego mam zaczac?? prosze o pomoc

Następny temat

lipo pack

WHEY premium