SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps triceps 2x w tygodniu + superseria

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Cześć, mam takie problem chodze na silownie juz okolo 10miesiecy mam 16lat waga 75kg i moim celem jest glownie masa. Od okolo 2miesiecy moje ramiona nie chca rosnac,diete mam jako taka ale nic specjalnego i cwicze w domu mam dostep do wszystkiego. i mam taki pytanie czy taki plan byl by dobry. Pon-klata/tric środa-plecy/biceps piątek-barki.nogi i kaptury i do tego w sobote tric/bic superseria.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jakim planem teraz cwiczysz?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
to co jest napisane oprocz soboty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
czyli pon-klata/tric sroda-plecy biceps i piatek-barki,nogi,kaptury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
caly plan rozpisz jakie cwiczenia itp

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
pon-wyciskanie płasko 4serie,skos w gore sztanga lub hantlami 4 serie, i rozpietki 4 serie 8 powtorzen zawsze robie triceps-francuz 4serie 8pow,PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC-4serie 8pow i WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 4serie 8 powtorzen. Sroda-plecy-PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 4serie 8pow,wyciag-4serie 8pow i martwy 4serie 8 pow, BICEPS-uginanie ze sztanga 4serie 8 pow,UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM-4serie 8pow i młotki 4serie 8pow PIATEK-wyciskanie sztangi za głowy 4serie 8pow,Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4serie 8pow i .Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia4serie 8pow na nogi przysiad-4serie 8pow prostowanie nog w siadzie 4serie 8pow i hack przysiady 4serie 8pow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
plan sie sprawdzal i ramiony rosly ale teraz nie chca wiem ze nie beda caly czas rosly ale juz 2-3 miesiace nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
wiec warto robic ta superserie w sobote?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
skoro dieta jako-taka to i efekty jako-takie, jak w samochodzie nie ma paliwa to nikt się nie dziwi że nie jedzie, a jak mięśnie nie chcą rosnąć ?? najpierw dopatruj się luk w diecie, a potem jak dieta jest tip top, a dalej obwody nie idą - wtedy może być to efektem kiepskiego treningu, tym bardziej że przy takim stażu i w tym wieku co byś nie robił to i tak będzie lekko szło

Zmieniony przez - bohoo w dniu 2012-08-21 08:33:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
no wiem wiem ja se z tego zdaje sprawe tylko moze potrzebuje wieksza kopa bo dieta jest taka ze staram sie jesc ryby,mieso i takie rozne tylko nie byłem pewny czy moge robic tą superserie i nie spale miesnia lub sam biceps tylko w sobote :) taki byl by plan
pon-klata,tric
sro-plecy,bic
piatek-nogi,barki
sob-superseria bic,tric lub sam biceps i przed ramie :) i jeszcze dodam ze biore teraz kreatyne universal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
jaka superseria? ile ty masz stażu treningowgo? 10 miesięcy jaka superseria???

zmień plan https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html post traktora71
jak nie rośnie masa słaba dieta jak nie rośnie siła zła regeneracja.

i pamiętaj że na początku rośnie owiele szybciej później jednak dieta musi być DOBRA!!! więc to popraw...

wymysły takie jak superseria jest dla zaawansowanych kulturystów jak koks juz nie pomaga... ogarnij diete i wypoczynek i zacznij podstawowy trning FBW daj znak jak ci idzie za parę miesięcy.

Zmieniony przez - w8mp250 w dniu 2012-08-21 10:36:29

Be the best version of You!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps triceps 2x w tygodniu

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium