SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
Siema . Mam pytanie . Czy nie mając zabardzo czasu na zrobienie posilku przedtreningowego mogę zjeść ryż i popićto białkiem ? Bedzie to dobre odzwierciedlenie normalnego posilku ??

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
no oki ryż też jem ale po co ci białko dowal węgli ale niech wypowiedzą się starsi stażem

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
piotrbraci-po co niby dokładac wegli do ryzu?

mozesz od biedy dodac odzywke bialkowa do ryzu jezeli nie masz czasu na normalny posiłek, lepsze to niz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
no oki ale przed treningiem ważniejsze są węgle

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
a w ryzu to co niby ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
no węgle i o to chodzi więc po co białko??

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
po to ze przed treningiem najlepiej zjesc pełnowartosciowy posiłek a taki to nie same wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
no spoko ale jeśli jesteśmy już przy tym temacie to co daje białko w posiłku przed treningowym??

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
Mój przedtreningowy jest 1,5h-2h przed treningiem


jest to pełnowartościowy posiłek typu ryż, kurczak, surówka

czyli węgle białko witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321
no ale po co białko

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
białko zapodaj sobie po. Oczywiście zaraz po węgle, a za jakąś godzinkę wypij to białko. Jeśli przed nie chesz samego ryżu może dorzuć warzywa?

Still in progress..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enzymy trawienne

Następny temat

Dieta

WHEY premium