SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa czy glutamina?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 732
Witam, mam pytanie co polecacie na regeneracje po treningową oraz na zahamowanie katabolizmu, ponieważ mam ułożoną prace z studiami tak, że czasami muszę iść na siłownie 2 dni z rzędu stąd moje zainteresowanie powyższymi suplementami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
nawet jezeli tak jest ( jakies dowody??? bo wiekszosc suplementów nie dziala w obiecywany sposób ) to są to efekty tak skrajnie minimalne ze normalny czlowiek ich nie odczuje, a przypuszczam ze i zawodowiec tez nie tylko tak mówi bo mu za to placa. oczywiscie nie mówie o wszystkich suplach tylko tak jak napisałem zdecydowana wiekszosc. i na koniec dowód konczący tą dyskusje to HMB, jeszcze nietak dawno wiekszosc je kupowala i myslała ze działa teraz udowodniono ze nie wiec wypuszczono na rynek kolejne o innym skladnie i zekomym dizlaniu suplementy których efektywnosc jest podobna. dziekuje i pozdrawiam trzeźwo myslących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zdecydowanie bcaa, kwestia jeszcze odzywiania i snu by bylo wszystko git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak regenaracja potreningowa to EAA + carbo albo https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Complete_Workout_Support_V2-opis26691.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
idealnie było by połączyć np jw koledzy BCAA przed treningiem, po EAA/białko+carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
jezeli jestes na masie to ani jedno ani drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
a to czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
a temu ze bcaa to na masie jest wogóle nie potrzeba bo bilans kcal jest dodatni i te pare gram nic nie zmiania. glutamina nie dziala w takich ilosciach jak ja stosuja zwykli ludzie odsylam do badan naukowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
BCAA nie antykatabolicznie tylko jako poprawa regeneracji sie nada na masie. Co do gluty racja, myslalem ze piszesz o EAA/białko+carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
powiem moze inaczej.... wierzysz ze te kilka/kilkanascie gram bcaa zmieni cokolwiek przy zalozeniu ze na masie jemy przynajmniej 150g białka ( standardowa osoba 70kg 2gna kg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
wiem po sobie że tak ( choćby to było placebo to IMO warto, regeneracje mam polepszoną ).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MusclePharm - HYBRID N.O vs Iron Horse - Double Impact

Następny temat

Ripped freak - spalacz

WHEY premium