SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa czy glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
witam pytanie przedstawia się tak: 5 razy w tygodniu trenuje boks tajski po 2 godziny i zastanawiam się co będzie lepszym suplementem na katabolizm? Chodzi mi jedynie o suplementacje około treningową. Co lepiej brać glutaminę czy bcaa? I ile gramów? Waże 70kg. A tak w ogóle to słyszałem kiedyś że długotrwałe przyjmowanie glutaminy może zwięszyć prawdopodobieństwo nowotworu lelita grubego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Dla nas amatorow nie ma to tak gigantycznej wartosci...

Ja bym zapodal bcaa przed silka a po szejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Też bym wybrał BCAA.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
BCAa chyba najlepszy wybor

Glutamina to zly pomysl duzo idzie na straty

a i przed treningiem porzadny posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
bcaa! ale jak masz szmal to bierz to i to :]

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Najlepszym roziwiązaniem jest wypciie po treningu szejka wegle-białko.

Bialko i wegle (część prostych iloość uzależniona od łapania fatu)) w stosunku 1:2.

BCAA może być ale w rozsądnych dawkach -ale wtedy kasy trzeba

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
jeszcze jedno pytanie odnośnie bcaa. zalecana dzienne spożycie to 1g bcaa/ 10kg masy ciała a wie ktoś może co konkretnie to znaczy? przecież każdy producent w swoim produkcie używa różnej ilości waliny leucyny i izoleucyny.(w jednej tabletce są różne ilości mimo że ważą średnio około 1000mg óżnych producentów) a itak zaleca się 1g/10kg masy ciała. a wie ktoś może ile miligramów tych trzech składników które tworzą bcaa powinno przypadać dokładnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok 3.4g Izoleucyny/1.8g Leucyny/2.3g Waliny na porcję
jeśli dobrze kojarzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
czym wiecej leucyny w bcaa tym priorytet to masa i sila natomiast czym wiecej izoleucyny to wytrzymalsc..

kulturystyka - moje życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrate + CrESTER

Następny temat

2k zł do wydania

WHEY premium