Nie tak dawno pisaliśmy o pięknej policjantce z Drezna, która znalazła złoty środek na pasję – zdrowe odżywianie i treningi oraz pracę w policji.

ZOBACZ: Adrienne Koleszár: Policjantka gwiazdą fitnessu

Wydawało się, że Adrienne umiejętnie godzi wykonywanie tego wymagającego zaangażowania zawodu wraz prowadzeniem profilu na Instagramie. Jej zdjęcia w bikini i sukienkach, ukazujące umięśniony brzuch przyciągnęły ponad 500 tysięcy obserwujących. Właśnie na Insta napisała, że przenosi się na pół roku do Stanów Zjednoczonych.

Wygląda na to, że jednak pokazywanie ciała w social mediach nie do końca pasowało jej przełożonym. Magazyn Maxim podaje wręcz, że została zwolniona. Adrienne pisze, że postanowiła wystąpić o roczny urlop bezpłatny, aby spędzić więcej czasu z rodziną. Szef się na takie rozwiązanie nie zgodził. W ramach kompromisu udzielił sześciomiesięcznego urlopu i skomentował, że każdy, nie tylko oficer policji, ale również cywil, ma prawo do takiej formy przerwy w pracy. W odpowiedzi na pozostałe spekulacje swoich fanów, zaprzeczyła, że jej zdjęcia i obecność w social mediach przeszkadza przełożonym. My jesteśmy ciekawi, czy po takim urlopie wróci jeszcze do pracy w policji?

Komentarze (6)
mapetttmapettt

taka sobie

0
Lucyna86

Kinga Kęsik będąc w policji w naszym kraju nie została zwolniona wręcz otrzymywała wyróżnienia , w związku z tym mogę stwierdzić że w Niemczech mimo wszystko nie ma większego konserwatyzmu niż w PL

2
HD

Hahaha pewnie nie chciała "zrobić dobrze" któremuś haha i się obraził , kadra w policji to banda idiotów , która do niczego się nie nadaje, dno i 10 metrów mułu, kręci się tylko dzięki ludziom którym się jeszcze chce siedziec w tym bagnie

1
Possible

I tak nie nadaje sie do polcji(chyba ze za biurko) Tym bardziej w Niemczech.

0
TomaszAZ

w tym brudnym,sprzedajnym swiecie nie bedzie miala problemu by znalezc zarobek :)

0
domosos

na insta zarobi wiecej, i bezpieczniej.

0