Carriejune Anne Bowlby (22 l.) to amerykańska modelka fitness, internetowa sensacja i inspiracja dla wielu ludzi, którzy pragną mieć niesamowitą sylwetkę. Po raz pierwszy zaczęła ćwiczyć, gdy była w szkole średniej. Należała do zespołu lekkoatletycznego, drużyny cheerleaderek i drużyny gimnastycznej. Zainteresowała się wtedy także treningiem siłowym. Szybko nauczyła się poprawnej techniki ćwiczeń i złapała bakcyla. Zbudowała niesamowitą sylwetkę i stała się aktywna w social mediach.

Regularnie zamieszcza zdjęcia swoich postępów na siłowni i motywuje innych, którzy chcą osiągnąć te same rezultaty. Carriejune mówi, że trenuje 6 dni w tygodniu, a kiedy czuje potrzebę robi sobie przerwę. Zawsze zaczyna od solidnej rozgrzewki danej partii ciała, którą akurat trenuje. Potem przechodzi do treningu właściwego, który składa się z 3-4 serii ćwiczenia po 8-10 powtórzeń. Carriejune wie, jak ważna jest suplementacja, dlatego uzupełnia dietę w białko serwatkowe, omegę 3 oraz multiwitaminę. Jej idolką jest Larissa Reis, która była jej inspiracją do rozpoczęcia treningów. Carriejune podkreśla, że ​​kobiety mogą być silne, zachowując swoją kobiecość. Jeśli uważacie, że niemożliwe jest, aby kobieta była zarazem silna i seksowna, zdjęcia i filmy poniżej pokazują, że może!

Komentarze (4)
xorton

Fajnie wg mnie, że nie przeszkadzają jej rozbudowane uda, bo kobitki często dążą do rozrostu pośladków przy jednoczesnej minimalnej rozbudowie czwórek.

2
Anonim

I można zostawić naturalne cycki? Można

2
TomaszAZ

we wszystkim trzeba znalezc umiar- oto doskonaly przyklad

0
domosos

Jedna z niewielu co ma naturalną sylwetkę, bez zabawy z chirurgiem.

0