Miesiąc temu panujący obecnie Mr Olympia Shawn Rhoden wystąpił gościnnie podczas Pittsburgh Pro. Jego pozowanie wywołało burzliwą dyskusję w sieci na temat jego obecnej formy. Wiele osób pisało, że nie zdąży zrobić formy do jesieni i nie powinien był w ogóle pokazywać się publiczności, ponieważ jest on twarzą profesjonalnej kulturystyki. Rhoden nie przejął się tym jakoś specjalnie, ale napisał dość długi post, w którym napisał, że zobaczymy go we wrześniu w jeszcze lepszej formie, niż rok temu.

 

ZOBACZ: Shawn Rhoden tłumaczy się ze swojej formy

 

https://youtu.be/Y4CXcQehLds

 

W ten weekend na pokazie NPC Bev Francis Atlantic States w 2019 roku Shawn Rhoden ponownie wystąpił gościnnie na pokazie i zaprezentował swoją formę. Tym razem wygląda nieco lepiej, niż cztery tygodnie temu, ale nadal nie wygląda, jak osoba, która zamierza już niebawem bronić tytułu MR Olympia… Wygląda na to, że rok 2019 będzie szansą na zdobycie tego prestiżowego tytułu dla kogoś innego.

 

https://youtu.be/45Jfqer3V5k

 

Nie możemy też zapomnieć o siedmiokrotnym Mr O, jakim jest Phil Heath. Jeśli zdecyduje się on wystartować w tym roku, Rhoden z pewnością odczuje presję. Być może zdąży z formą, nie mówimy, że nie, ale jego występ w Pittsburghu nie zostanie zapomniany, a nawet może pozostawić ślad w jego karierze. Bez wątpienia będzie musiał ponownie wygrać, aby udowodnić, że może być najlepszy, niezależnie od jego formy poza sezonem.

 

 

 

 

 

Komentarze (9)
Bull

Będzie coś z tego? :)

0
lordknaga

do jesieni bedzie, odpali hgh + clenburexin z treka i forma bedzie tiptop...

ale widac ze juz cos powoli, zaczyna sie dziac...

4
tzaq30

Z treca nie może skoro jest ambasadorem firmy Olimp. Zbyt duże ryzyko. ;)

6
Kaziupir

Jeszcze HMB

1
ojan

A tyle się mówi o robieniu masy mięśniowej tylko po porządnej wycince - przecież on był na porządnej wycince gdy zdobywał tytuł.

0
lodzianin1

Wie chłop co robi

4
tzaq30

Jest spokojny bo wie że istnieje redox. ;)

7
Anonim

ZROBI SWOJE

0
Kaziupir

3 miesiące jeszcze, to spokojnie.

0