Miesiąc temu panujący obecnie Mr Olympia Shawn Rhoden wystąpił gościnnie podczas Pittsburgh Pro. Jego pozowanie wywołało burzliwą dyskusję w sieci na temat jego obecnej formy. Wiele osób pisało, że nie zdąży zrobić formy do jesieni i nie powinien był w ogóle pokazywać się publiczności, ponieważ jest on twarzą profesjonalnej kulturystyki. Rhoden nie przejął się tym jakoś specjalnie, ale napisał dość długi post, w którym napisał, że zobaczymy go we wrześniu w jeszcze lepszej formie, niż rok temu.

 

ZOBACZ: Shawn Rhoden tłumaczy się ze swojej formy

 

https://youtu.be/Y4CXcQehLds

 

W ten weekend na pokazie NPC Bev Francis Atlantic States w 2019 roku Shawn Rhoden ponownie wystąpił gościnnie na pokazie i zaprezentował swoją formę. Tym razem wygląda nieco lepiej, niż cztery tygodnie temu, ale nadal nie wygląda, jak osoba, która zamierza już niebawem bronić tytułu MR Olympia… Wygląda na to, że rok 2019 będzie szansą na zdobycie tego prestiżowego tytułu dla kogoś innego.

 

https://youtu.be/45Jfqer3V5k

 

Nie możemy też zapomnieć o siedmiokrotnym Mr O, jakim jest Phil Heath. Jeśli zdecyduje się on wystartować w tym roku, Rhoden z pewnością odczuje presję. Być może zdąży z formą, nie mówimy, że nie, ale jego występ w Pittsburghu nie zostanie zapomniany, a nawet może pozostawić ślad w jego karierze. Bez wątpienia będzie musiał ponownie wygrać, aby udowodnić, że może być najlepszy, niezależnie od jego formy poza sezonem.