SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arkadioss - trening street workout

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
Witam,


To mój pierwszy post na tym forum chodź przez okolo 2 lata regularnie odwiedzalem i wyciagalem cenne informacje z tego forum. Mój staz to okolo 3 lata treningu z przerwami. Jestem ogolnie sprawnym gosciem. Ale teraz chciałbym się zając czymś na powaznie. Interesuje sie i z przerwami cwicze crossfit, nie dawno wciagnelem sie w kalenistyke, muscle upy itd. postanowiłem że przez rok czasu w miarę mozliwosci będę próbował łaczyć te dwie rzeczy i po roku zdecyduje sie czy postawic bardziej na crossfit czy spokojnie cwiczyc typowy street workout.

Staż- Tak jak wyzej pisałem bez wiekszego planu z przerwami cwiczylem 3 lata.

Wymiary-
biceps:37cm
przedramie:32cm
klatka piersiowa:105cm
% tluszczu:15

Warunki-
Wysokosc:178cm
Waga:80kg

cele-
moj cele to powazna poprawa wytrzymalosciowo-silowa miasnia. wzrost ilosci podciagniec na drazku w tym momencie moj rekord 18. poprawa sylwetki i minimalnie rozmiarow miesnia.

Dieta-


8.00 Płatki owsiane i owoc
11.00 Twaróg poltlusty, warzywa(marchew, ogorek, pomidor), ciemny chleb z ziarnami
15.00 Ryz bialy, filet z kurczaka lub indyka,salatka
18.00 -\\- to co powyzej
21.30 jajecznica z warzywami i ciemnym chlebem


co trzeci dzien z rana o 8.00 bede robil bialkowe nalesniki.
co trzeci dzien na kolacje o 21.30 będe jadl twarog chudyz warzywami.
w kazdy piatek zamiast filetow bede jadl rybe.


Poniedziałek
I trening klatki piersiowej
II trening armstronga

Wtorek
III trening biegi interwalowe
IV trening armstronga

Sroda
V trening crossfit
VI trening armstronga

Czwartek
VII trening biegi interwalowe
VIII trening armstronga

Piatek
IX trening klatki piersiowej
X trening armstronga

Sobota
XI trening biegi interwalowe
XII trening crossfit

Niedziela WOLNE

I trening klatki piersiowej

1 cwiczenie - Pompki z nogami wyzej - 3 serie
2 cwicznie - Pompki na 3 krzesłach - 3 serie
3 cwiczenie - rozpietki ze sztangielkami - 3 serie

II trening

trening armstronga chyba kazdy wie jak wyglada jak nie odsyłąm do linka

http://www.special-ops.pl/artykul/id228,trening-wytrzymalosci-czyli-zwiekszanie-liczby-powtorzen-w-podciaganiu-na-drazku-cz3-metody

III trening biegi interwalowe

30 sek truchtu
10 sekund sprint
i to wszystko razy 6

IV trening crossfit

20 podciągnięć
15 podskokow obunoz na skrzynke 40 cm wysokosci
30 pompek
40 brzuszków
50 przysiadów
100 skokow na skakance
(5 rund dla całego treningu)

Narazie wymyslilem taki plan zobaczymy jak sie to wszytsko bedzie toczylo jestem juz po 3 dniach dzis czekaja mnie biegio i armstrong zakwasy sa straszne ale przezyje w koncu musze byc gladiatorem wspolczesnych czasow hehehh:)

Na biezaco bede was informowal o postepach dzis juz nie dam rady wiecej napisac ide cwiczy do JUTRA

ODWIEDZAJCIE I KOMENTUJCIE PEWNIE I TAK DUZO DO POPRAWY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
Po treningu czuję się mało zmęczony regeneracja dzis nad rzeka. zaraz przyjmę kompleks witamin i zjem 3 posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
juz po treningu ciezko bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
sorki ze nie pisalem ale sprawy osobiste sprawily ze nie mohlem trenowac trening wznawiam od poniedzialku na nowo 3majcie kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
105cm w klatce przy 80kg ?
Mój kolega z "domowej siłki" ma 16lat, waży 68kg i ma 175cm wzrostu i ma 103cm w klatce. To jakim cudem możesz mieć 80kg wagi, być tylko 3cm wyższy i mieć jedyne 15% tłuszczu?

Zmieniony przez - Imp w dniu 2013-07-17 10:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
bez napinania sorki 108 z napinka 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
No to może i tak ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2108 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140247
Klata to nie cale cialo;p nogi, korpus tez sie licza;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
i właśnie dlatego w moim planie zawarlem biegi interwalowe ktore pozwalaja ksztaltowacc wszystkie partie miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6714
Mam podobny plan tylko ze ja 3x w tyg kickboxing 3x w tyg bieganie rożnie interwały lub długie dystanse koło 15 km to wszystko wieczorami a z rana 3 razy w tyg crossfit 3 razy w tyg trening podnoszenia ciężarów małe cięzary duzo powtórzeń i codzinnie o 16 podciaganie na drązku + niedziela basen :D Jedym słowem będę odwiedział i życze sukcesów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
ray95
Mam podobny plan tylko ze ja 3x w tyg kickboxing 3x w tyg bieganie rożnie interwały lub długie dystanse koło 15 km to wszystko wieczorami a z rana 3 razy w tyg crossfit 3 razy w tyg trening podnoszenia ciężarów małe cięzary duzo powtórzeń i codzinnie o 16 podciaganie na drązku + niedziela basen :D Jedym słowem będę odwiedział i życze sukcesów :)


Dziekowac mam nadzieje ze beda efekty ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW- mała prośba o pomoc

Następny temat

Prośba o pomoc przy skonstruowaniu planu treningowego.

WHEY premium