SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła jest marzeniem. Street Workout.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 695
Witajcie ;) dobrze jest być umięśnionym silniejszym i zdrowym, zakładając ten temat witam się z forum witam z ludźmi i z możliwościami wiedzy nabytej dzięki tej stronie.Jest to chyba najlepsza opcja jaką można zrobić ,mianowicie dziennik internetowy dotyczący mojego ciała,wielu z was pewno chciało być wielkimi jak niedźwiedź kulturystami , inni chcieli mieć postawę atletyczną jeszcze inni spalić brzuch, zdrowo żyć ruszać się itp itd...
niektórych interesują konkursy siłowe, strongman...

moją zajawką bo nie można mówić wiele w tym momencie,jak pamiętamy z bardzo dobitnego przysłowia kto dużo gada...jest osiągnięcie siły w sensie atletycznym,za pewno wielu jarało się kiedyś tymi facetami z filmów w których występował hannibal for king,czy choćby Juice z Beastmode, Barbarians cóż nie zapominając o tzw" White Hannibalu" z Ukrainy.

Mam nadzieje że do dobrego działu się wpiąłem, nie jest to temat o treningu,czy o planie treningowym, jest to temat o wszystkim co mnie czeka w przygodzie z treningiem który miejmy nadzieje pozwoli mi osiągnąć nieprzeciętną siłę , mimo wszystko nie celem są mięśnie a dodatkiem do tego wszystkiego, tym się myślę różni moje postrzeganie treningu od tych ćwiczących który chcą osiągnąć jak najmocniej wyrzeźbione mięśnie bądź być większymi i większymi. Nie krytkując ich mam nadzieje że po prostu dostane tu informacje na temat ćwiczeń diety i suplementów , pomijając plany treningowe które wydają się zbędne gdyż celem jest jak największa ilość powtórzeń w jak najtrudniejszym ćwiczeniu jakie można wykonać z obciążeniem własnego ciała.

Więc zaczynając od zdobycia aparatu ogarnięcia jakichś zdjęć po znalezienie chętnych do rozmowy i zachęcających dodatkowo do ćwiczeń,przemierzających internet dobroczyńców i cudotwórców tego świata, proszę was o rady i pomoc.


Zmieniony przez - One Day w dniu 2012-09-22 18:44:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj

zapoznaj sie z tematami podwieszonymi + dział junior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ruszyć kaptury??!!

Następny temat

PLAN NA MASE .. do oceny / korekty

WHEY premium