SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arekmos81 Przemiana - 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Środa dniem regeneracyjnym nie wykonywałem żadnych ćwiczeń siłowych .Jedynie 30 minut na ergometrze wioślarskim oraz 20 minut szybki marsz na bieżni.





Mam pytanie do ekspertów , czy warto wprowadzić do swojego plany treningowego ćwiczenia na przedramiona?

Z tego co się orientuje te mięśnie pracują jak robimy serie na bicepsie.
Więc nasuwa się pytanie czy na tym etapie treningu warto wrzucić trening przedramion?

Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-02-16 12:25:05

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie potrenowac na przedramionka sobie ,przyjemna pompa i palenie miesni

chociaz jak znam podejscie ekspertow zara ci napisza ,-rob 5 cwiczen zlozonych z klapami na oczach na wolnych ciezarach i przedramiona urosna bo pracuja przy kazdym cwiczeniu złożonym ,ja tam mam juz dosc tych zlozonych ,bo grupa najbardziej zangazowana przy tych cwiczeniach to DUPSKO,A JA TAM NIE CHCE MIEC DUPSKA WIELKIEGO JAK AFRYKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
chunga, akcja pupa 2012 to nie ten dział...

kurde obśmiałem się jak norka z twojego posta

a nawiązując do ćwiczeń na przedramiona to przy treningu ogólnym całego ciała raczej nie ma potrzeby robić dodatkowych ćwiczeń na przedramiona

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jest jeszcze sila, czas i ochota to pewnie ze mozna wrzucic cwiczenie na przedramiona i do tego nadgarstki wzmocnic. Ale najlepiej zaczac od wyrzucenia rekawiczek do smietnika :) Rekawiczki oslabiaja uscisk a przez to tez wplywaja na slabsza prace przedramion. Efektem ubocznym sa na poczatku odciski ale z czasem twardnieja i nie schodza juz tak. Co do przedramion to polecam kupic sobie sciskacz do rak porzadny o duzej twardosc. Sa dostepne na stronie sciskacze.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
chunga - piszesz znowu głupoty... Nie wiem, żartem czy serio.

Ciekawe ile wciągniesz z martwym ciągu zwykłym nachwytem?

A w wiośle jednorącz? Dasz radę 130-140 kg? Chcesz się dalej porównywać jeśli chodzi o "siłę chwytu"?

Oczywiście, izolowane ćwiczenia też są potrzebne - ale dla 90% populacji dobry trening = śmierć przedramion i prostowników. Jak ktoś nie wie o czym mówię, to polecam 10 serii martwego ciągu i 5 serii drążka, 3 serie wiosła...

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2012-02-16 17:55:08

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wow ,130-140kg jedną rączka ,to jest dobre i naprawde mocnę ,ale tylko w pisaninie po klawiaturze -udowodnij to na filmie ,ale najpierw rzut kamery na cięzary ,zeby sciemy nie było i wtedy w pas ci sie poklonie ,ale jezeli z techniki cwiczenia zrobisz dziadkowo-babciowe "wyrwywania rzepy" to boj sie chłopie

ps ,ja trenuje na ładne mięśnie tylko,żeby dobrze wygladac i nie mam zamiary z chorągiewka chodzic ,ze na martwy biore 250kg ...a wyciskopodrzut 140kg itd -kumasz w koncu bracie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
złote ćwiczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
hehe akcja pupa2012 dobre

DARNOK35 - ja nie używam żadnych rękawiczek,taśm, nawet nie mam przekonania do pasów. Pytam się z takiego powodu gdyż widzę dysproporcje miedzy bicepsami a przedramionami.Wydaje mi się że są one małe w porównaniu do dwugłowego.
Akurat mam takie szczęście ( tak mi się wydaje) że mój biceps jest bardzo podatny na każdą serie oraz jest bardzo kulisty.


chunga tego cwiczenia jeszcze nie próbowałem :)

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Czwartek
Barki
1. Wyciskanie sztangi za głową siedząc /12,10,8,6
2. Arnoldki - /12,10,8,6
3. Unoszenie sztangielek w opadzie /12,10,8,6
Kaptury
1. Szrugsy sztangielkami /12,10,8,6
Brzuch
1.Unoszenie nóg ugiętych w kolanach w zwisie na drążku 3x8
2.Miał być Side plank 3x 30s lecz to mi jakoś nie leży zrobiłem skłony na wyciągu siedząc
3.Russian Twist 4x 20



"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to wrzuc do planu cos na przedramie na koniec albo tak jak pisalem sciskacz sobie kup to bedziesz mogl cwiczyc przedramie kiedy bedziesz chcial. Ta dysproporcja to ile cm ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palić? Nie Palić? NIE PALIĆ!!!

Następny temat

Powrót do ćwiczeń + porada

WHEY premium