SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arekmos81 Przemiana - 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Środa dzień luziku czyli off , zero treningu siłowego oraz aerobowego. Od pewnego czasu dostaję dużo komplementów w sprawie zmiany swojej sylwetki co mnie ogromnie cieszy.Lecz niestety muszę stwierdzić z wielkim żalem że nie daję z siebie maksimum - w sprawie diety. Efekty mogły być znacznie większe lecz ... dałem du...y? nie wykorzystałem potencjału jaki daje scisła dieta!


Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-05-17 02:24:07

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Czwartek

Barki
1. Wyciskanie sztangi za głową siedząc 4 x 12 50kg
2. Arnoldki - 4 x 12 26kg
3. Unoszenie sztangielek w opadzie 4 x 12 12kg
Kaptury
1. Szrugsy sztanga 4 x 12 70kg
Brzuch
1.Unoszenie nóg ugiętych w kolanach w zwisie na drążku 4x10
2.Side plank 3x 30s

Aeroby off

Suplementacja
HiTec Whey C6 30g


Piątek
Plecy
1. Wiosłowanie sztangą w opadzie 4 x 10 60kg
2. Podciąganie na drążku (nachwytem) 4x10
3. Martwy ciąg 4 x 10 115kg
Triceps
1 Pompki na poręczach 4x12
2. Wyciskanie sztangi francuskie w leżeniu 3x12 50kg

Aeroby 40 min

Suplementacja
HiTec Whey C6 30g

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arekmos81
Efekty mogły być znacznie większe lecz ... dałem du...y? nie wykorzystałem potencjału jaki daje scisła dieta!



No coz. Kazdy z nas to przechodzi i ma takie przemyslenia. Ja o swoich wzlotach i upadkach ksiazke bym mogl napisac chyba, jak wiekszosc tutaj na fourm cwiczacych :) ale rada jedna: nie patrz wstecz na to co by bylo gdyby i nie rozpamietuj tego tylko od teraz rob tak jak mialo byc i idz do przodu i ciesz sie z efektow jakie przyniosa najblizsze dni i tygodnie.

BTW: do ladnych obciazen juz doszedles.

powodzenia w dalszym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
No witam mojego przewodnika dawno nie było Twojego wpisu w moim dzienniku wiadomo są zwloty i upadki a charakter ćwiczymy w momencie gdy się podnosimy gdy upadniemy.I tak jak piszesz nie warto rozpamiętywać co by było gdyby tylko trzeba poprawić błędy i dawać do przodu!.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Poniedziałek

Klatka Piersiowa
1.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4 x 10 75kg

Wyjątkowo wykonałem te ćwiczenie dla czystej ciekawosci - efekt ? miałem jeszcze zapas 5kg

2. Wyciskanie sztangielek leżąc głową w górę 4 x 10 26kg

3. Pompki na poręczach 4x10

Wrzuciłem dipsy na sam koniec i jaki efekt ? z problemami dotrwałem do końca klata niemal eksplodowała
Dipsy zawsze pomagały mi napompować klatę ale dzisiaj dzisiaj był hardcor. DARNOK dzięki za doradzenie tego ćwiczenia do mojego planu dla mnie lepsze niż wycisk na ławce płaskiej.




Biceps
1.Uginanie przedramion w chwycie młotkowym - 3 x 10 16kg
2.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3 x 10 28kg
3.Uginanie ramienia oparte o udo 3 x 10 16kg

Aeroby po treningu siłowym 40 min rowerek




Suplementacja
HiTec Whey C6 30g

Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-05-22 00:48:17

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
No niestety dziś dzień treningowy nóg - odpuszczony.Obowiązki - praca od 7 do 23 ciężki i męczący dzień ale jutro nadrobię!!!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Przemiana 2012 dobiega końca.
Dlatego do konca miesiaca należy zamieścic zdjecia-najlepiej w zestawieniu z poczatkami oraz dokładne wymiary-takze na poczatku i na koncu.Wiadomo sposób opisu jak najbardziej wyrazisty-oceniac bedą userzy w odrębnym temacie do głosowania.
Jak w innych juz robionych konkursach -31 maja o godzinie 22 zamykamy tematy przemian i wstawiamy temat do oceny z ankietą.Tydzień czasu bedzie na głosowanie prze userów i wybór najlepszych trzech przemian+ nagrody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
arekmos81
No niestety dziś dzień treningowy nóg - odpuszczony.Obowiązki - praca od 7 do 23 ciężki i męczący dzień ale jutro nadrobię!!!


Przełóż na jutro :) .Powodzenia

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Dzisiaj zaległy wtorkowy trening



Nogi
1. Przysiady sztanga na karku 4 x10 115kg
2.Przysiady sztanga z przodu 4 x 10 82kg
3.Uginanie nóg leząc 3 x 12 45kg
4.Uginanie nóg siedząc 3 x 12 45kg
5. Łydki -wspięcia na palcach 3x15 50kg
Brzuch
1. Spięcia brzucha 3 x max
2.Unoszenie nóg w leżeniu 3 x max
3.unoszenie nog zgietych w kolanach na boki w zwisie na drazku 3 x 8

Suplementacja
HiTec Whey C6 2 x 30g


Aeroby off

Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-05-25 00:39:35

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Czwartek

Barki
1. Wyciskanie sztangi za klatki siedząc 4 x 12 60kg

Posłuchałem rady bardziej doswiadczonych kolegów z forum i zastąpiłem wyciskanie zza karku na wyc. z klatki- lepiej pózno niż wcale

2. Arnoldki - 4 x 12 26kg
3. Unoszenie sztangielek w opadzie 4 x 12 12kg
Kaptury
1. Szrugsy sztanga 4 x 12 75kg
Brzuch
1.Unoszenie nóg ugiętych w kolanach w zwisie na drążku 4x12
2.Spięcia brzucha 3 x 15

Aeroby off

Suplementacja
HiTec Whey C6 30g

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palić? Nie Palić? NIE PALIĆ!!!

Następny temat

Powrót do ćwiczeń + porada

WHEY premium