SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
Witam. Po skończonej 6 weidera po jakim czasie mogę znowu ją robić żeby to miało jakikolwiek sens? Bo po abs nie widziałem żadnych efektów na brzuchu nawet po roku chociaż poprawnie wykonywałem ćwiczenia i wszystkiego sie trzymałem to efekt znikomy w porównaniu z weiderem. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
A6W - Trening głupoty
ABSII - Dobry dla zaczynających przygodę z brzuchem.
Jak będziesz robił brzuch z Atlasu zaczynaj od Dolnych, potem Skos, a na koniec Góra. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Najlepiej to go w ogole nie rob. A tak na powaznie to o a6w jest pelno tematow w dziale dla poczatkujacych bo tam zostal przeniesiony wiec tam poszukaj odpowiedzi i nie zasmiecaj tutaj niepotrzebnie. Pozdrawiam

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
odstaw A6W i ułóż porządny trening mięśni brzucha:)

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
noo 6 weidera na wszystkich nie działa tak samo. Lepiej sobie zmasuj mięśnie a potem je rzeźb. Porządny plan sobie ułóż na to. Brzuch trzeba ćwiczyć jak normalny mięsień. A nie jako wyjątkowy co trzeba inaczej do niego podchodzić.

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
ćwiczyć jako normalny mięsień tzn. Jakie wy wykonujecie ćwiczenia? I co raz w tyg tak jak np biceps po 12 serii ?;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp  <-- wybierz sobie ćw. na:
-górne mieśnie brzucha
-dolne mięśnie brzucha
-i na skośne mięśnie

brzuch możesz robić co drugi dzień ;)

Zmieniony przez - kacper147 w dniu 2009-07-06 15:30:55

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
Nie, brzuch jest to duży miesień wchodzą do niego te mieśnie co kolega kacper napisał. Wykonuj pierwsze dolne mieśnie brzucha potem skośne a na końcu góne. Masowałeś(zwiększałeś) już te mięśnie? jeśli nie to napisz plan na mase. a jeśli stosowałeś ABS II albo korzystałeś z normalnego planu to rzeźb. 6weidera to aeroby. Wiem bo siedziałem też przy tym i słabo mi weszło 80% lepiej wchodzi trening siłowy tz z ciężarami.Polecam

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
Czyli w warunkach domowych najlepiej robić spięcia poźniej spięcia ze skretami i unoszenie nóg prostych i tułowia na dół brzucha? i wszystko robić normalnie jedną serię po 12 powtórzeń? Bo mówicie że robicie brzuch jak normalny mięsień. I po skończonej a6w odpocząć przez jakiś czas czy od razu kontunuować ćwiczenia na brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no ale w domowych warunkach jest odpowiedni ku temu dzial.

masz cos do dyspozycji oprócz podlogi...?

-spięcia napewno
ze skrętem także
-unoszenie nog[bioder] ale nie prostych lecz lekko ugietych[np. na kraju jakiejś twardej powierzchni- łóżka, stabilnego krzesła, stołka- ostatecznie spinanie odwrotne

co do ilości powt. to dobrze byloby aby gdy będa sie zwiekszać znaleźć jakieś obciązniki[choć bedzie trudno wlaściwie to zastosować]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
a abs 2 dobry jest? Czy lepiej zwykle cwiczenia tak jak piszecie sobie ulozyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lepisj zwykle ćwiczenia.

zresta juz jakby Cie naprowadzil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps/triceps

Następny temat

pytania do ćwiczeń

WHEY premium