SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
witam robie juz 14 dni 6 weidera i moj problem polega na tym iz lewa strona brzucha jest o wiele bardziej wyzezbiona od prawej :<
(nie wie dzialem gdzie temat dac wiec jak cos to prosze przeniesc)
z gory thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 230
po prostu nie przejmuj się i ćwicz dalej, ta dysproporcja (jeżeli jest bo wg mnie nie ma) zniknie. Ważne żebyś te ćwiczenia wykonywał równo... Co do teo jakie ćwiczenia działaja na co, to w 2,4 i 6 każdy ruch pobudza obie strony na raz, a pozostałe ćwiczenia to jak podnosisz lewą noge to lewa strona a jak prawą to prawa :D

Zmieniony przez - Vojt w dniu 2009-01-09 15:45:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6193
jak mozesz to wklej jakoms fote, zeby bylo mozna zobaczyc i cos ci doradzic

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10748
Nie jest,
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
daj jakis dzialajacy link albo wrzuc foty bezposrednio na forum
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14462
http://img229.imageshack.us/img229/1075/jpnz7.th.jpg , ciezko skopiowac link do przegladarki :>
moim zdaniem na tym zdjeciu nie widac zadnej roznicy bynajmiej jja nie widze i uwazam ze jedyna wada moga byc zle wykonywane ćwiczenia - moje zdanie :O

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
maro000 skupiaj się na technice, a wszystko będzie ok, w A6W praktycznie nie da się źle ich wykonywać więc jest OK Zobacz na niektórych kulturystów nie mają idealnie równej kratki, np mięśnie proste po prawej stronie mają jakby obniżone względem tych po lewej. Spalisz tłuszcz i wszystko będzie elegancko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2121
przewrażliwiony jakiś jesteś, wszystko jest ok a nawet jeśli miałbyś jakąś różnice niczego na to nie poradzisz. Ćwicz to co masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 393
witam.
gdzies w "cwiczenia w domu" wyczytalem ze nie ma sensu cwiczyc codzien, bo wazna jest regeneracja, a A6W robimy codziennie - tutaj nie regenerujemy miesni brzucha, przeciez A6W trwa az 42dni.
ps, robie juz 4 raz i nigdy nie skonczylem:)jestem narazie na 4dniu i sie zawzialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ja robilem a6w,wytrzymalem 15 dni ale za duzo czasu mi to zabieralo i przestalem. a co do dysproporcji to mam dziwna klatke lewa strona jest jakos widoczna a prawa nie xD genialnie to wyglada

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
a to moze ktos mi powie, które z tych ćwiczeń jest odpowiedzialne za lewa strone mieśni brzucha :)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan i pytania

Następny temat

Masa

WHEY premium