SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

make_yourself_proud/rekomp

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
make na filmikach ciężko dostrzec jak to technicznie ma być (zwłaszcza dla niewprawionego oka) tu trzeba poczytać opisy jak robić plank

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
dzięki dziewczyny za czujność poczytam a następnym razem spróbuję się nagrać i wrzucić filmik, coby wasze wprawne oka mnie naprawiły

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
miska na jutro, czekoladek nie planuję niech moc będzie ze mną

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
trening z piątku:
Trening B. - tydz 4; 1*15/3*10
A. Martwy ciąg 20/45/45/47,5
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 15/20/22,5/22,5
B2. ściąganie drążka do brzucha - ostatnio zamieniłam to w treningu A, bo nie było maszyny na siłowni 16/16/24/32
C1. suwnica 52/61/70/79
C2. przysiady zamiast - uginanie nóg leząc, też brak maszyny 20/25/35/37,5
D. 25

wnioski, czas najwyższy zdecydować się na jedną siłownię, bo trudno zadbać o jednakowy progres w ciężarach i wykonywanie takich samych ćwiczeń, kiedy sprzęt się różni lub go brak

plank nagram jutro w domu, bo na siłowni wciąż zapominam

miska na dziś:

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
Trening A. - tydz 5 1*15/3*8
A. Przysiad ze sztanga na plecach 20/43/47,5/50
B1. wyciskanie sztangi skos góra 20/20/22,5/25
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 24/30/30/36
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 15/30/35/40
C2. wznosy tułowia z opadu 5/10/10/10
D. plank 2 minuty

cały czas martwi mnie ten plank, znów zapomniałam nagrać, ale martwim mnie, ze pewnie coś w nim psuję Ruda czy masz jakiś obrazek/filmik z prawidłowym wykonaniem?

miska na dziś

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Opis planka by Martucca
Ustawiasz się do planka, wydychasz powietrze. Następnie spinając mięśnie pośladków i brzucha wychylasz miednicę tak, jakbyś chciała kością łonową dotknąć mostka. Powinno towarzyszyć temu uczucie skrócenia się mięśni brzucha i zbliżenie się pępka do kręgosłupa. Utrzymując cały czas mięśnie w takim właśnie napięciu robisz wydech i dalej już normalnie oddychasz.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
dziękuję, już wcześniej, kiedy zwróciłyście mi uwagę, czytałam te opisy, i naprawdę wydaje mi się, że wszystko robię jak trzeba, a nadal plank wychodzi mi ok 2 minut, czyli teoretycznie nie mogę robić dobrze, dlatego prosiłam o film poglądowy, może on do mnie przemówi
trochę się wstydzę ale chyba naprawdę, będę musiała sie nagrać i wrzucić to tutaj

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
zapytaj Rudą czy możesz na priv jak się wstydzisz

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
długo mnie nie było, posypuję głowę popiołem i wracam
skończyłam, pierwszy plan treningowy 1 by Obliques z takimi maxami
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach: 50 kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra: 25 kg
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha: 35 kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu: 35 kg
C2. wznosy tułowia z opadu: 10 kg
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać): 2 minuty, ale pewności nie mam, że wykonanie było całkiem poprawne

Trening B.
A. Martwy ciąg: 50 kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc: 22,5 kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem: 25 kg
C1. suwnica: 79 kg
C2. uginanie nóg leżąc, zamienione na przysiad, ze względu na brak sprzętu
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń: 22

jadłam dobrze, a nawet "za dobrze", bo oprócz tego co wyliczone w bilansach, pochłonęłam niemałą ilość słodyczy, teraz wracam do diety i mam zamiar już nie odpuścić

i tu zaczynają się problemy, w wymiarach niewiele się zmieniło, ale brzuch mam wielki i wydęty

Dziewczyny, Ruda, co teraz? jaki trening wybrać, jak jeść, zostać przy rozkładzie 130/60/200 czy coś zmienić, słowem: jak żyć?

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No co teraz... nie ma co zmieniać, boś se sama odpuściła. FOty pokaż.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do poprawki

Następny temat

PCOS (Marta Iza proszę o pomoc)

WHEY premium