SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

make_yourself_proud/rekomp

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
sushi out

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Fajnie Szparagowej nie wliczaj. Pilnuj, żeby ok. 750 g warzyw dziennie wciągać, sporo pij

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
się wciąga, się pije, się nak**wia
dzięki

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
nie dałam rady zjeść wszystkiego, dżisas pierwszy raz w życiu zmartwiłam się, że za mało zjadłam
musiałam to napisać, dziękuję z uwagę

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie ma srania po gałęziach, powoli ogarniesz. Wiadomo, że z dnia na dzień ciężko jest się przestawić.

Nie zawiedź mnie laska i walcz

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
no SIŁA, MASA, RZAEŹBA!!!

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
no to jedziemy
dziś trening, zobaczymy czy ta moc na pierwszym treningu po zmianie michy, to nie był efekt placebo




Zmieniony przez - make_yourself_proud w dniu 2012-07-23 08:59:29

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
chciałabym zacząć wrzucać tu swoje treningi, pooglądałam inne dzienniki i już wiem, że powinno być czytelnie ale jak tego dokonać, jeśli wklejana w pole wiadomości tabelka znika? proszę o łopatologiczne wskazówki, jak wkleić tabelkę?

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zrób z niej zrzut ekranu i wklej jak zdjęcie.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
Sheep, dziękuję za pomoc
nie było łatwo, ale najważniejsze to rozwijać się harmonijnie trzeba ogarniać

Ruda, mam pytanie odnośnie ostatniego posiłku, ma być bez węgli ale czy warzywo/ew owoce są dopuszczalne? U którejś z dziewczyn czytałam, że warzywa mogą być, ale tylko zielone, czy naprawdę chodzi o ich kolor, czy to jakiś botaniczny rebus? A jeśli owoce to czy są jakieś ograniczenia, może ilość fruktozy?





Zmieniony przez - make_yourself_proud w dniu 2012-07-23 21:30:05

make_yourself_proud/rekomp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do poprawki

Następny temat

PCOS (Marta Iza proszę o pomoc)

WHEY premium