SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam Mąke sojową - Białko do 40gr na 100gr -- Taniochaa

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
witam
Mam do sprzedania make sojowa
wszystkie info sa na mojej aukcji na allegro

http://www.allegro.pl/item452963527_maka_sojowa_pelnotusta_5kg_tanio.html

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4211
fukinhot

Zwracam honor Po pierwszym zdaniu dałem sobie spokój z lekturą i stąd taki mój pogląd. Aczkolwiek słowo pełnotłusta wyraża więcej niż 100 słów


Zmieniony przez - waliegow w dniu 2008-10-08 17:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
z Twojej aukcji:
"Zastosowanie
Polecana jest dla kulturysów ze wzgędu .."
kto to kulturysa?%)

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18302
Pierwszy raz z czyms takim sie spotykam, moze ktos powie sposob przyzadzania i co to wogole wlasciwie jest?

Życie jest różne kwadratowe i podłużne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4211
"Weglowodany do 30.00"
Kolejny wyrób białkopodobny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
waliegow

od kiedy mąki to produkt białkopodobny?

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pełnotusta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4211
fukinhot

A jak to inaczej nazwać ? Nie miałem tu na myśli ogólnego znaczenia mąki, a podawanie jej jako "suplementu białkowego" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ale jaja..

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
nie wiem...

ale mi, widząc w temacie słowo mąką, przyszło na myśl, że autor może ma na myśli pieczenie chocby chleba z tej mąki...

spórz na opis aukcji..

Zastosowanie
Polecana jest dla kulturysów ze wzgędu na duzą ilość Białka(budulec masy mieśniowej) dla osób uczulonych na gluten(mąka sojowa nie zawiera glutenu!) do wszelkiego rodzaju wypieków, zagęszczania zup i sosów, a także, wyrobu mleka i past sojowych. Należy pamiętać, że wypieki wykonywane na jej bazie szybciej brązowieją, dlatego może być konieczne skrócenie czasu ich pieczenia. Zaleca sie często mieszać z inna mąka w stosunku 50% na 50%
Mąka sojowa może również służyć w diecie wegańskiej jako substytut jajek – po połączeniu z wodą ma duże właściwości wiążące .


Co do polecania dla kulturystów to wątpie, ale pozostałe zastosowanie wygląda całkiem sensowne...

Ani słowem na aukcji nie jest napisane o odżywce białkowej...

Gdyby był tu np WODYN myśłę, że by się zainteresował, bo jest wegetarianinem...

(to tylko przykład)

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-10-05 19:50:01

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8814
produkty sojowe zawieraja prekursory estrogenow ktore zadnemu facetowi sie nie przydadza U mnie na silowni jeden koles po tym jak jadl duza ilosc odzywki na bazie bialka sojowego mial problemy z potencja Jak odstawil to na szczescie wszystko wrocilo do normy

No i w dodatku fabryczne opakowanie jest 25kg czyli kolega to przesypuje Nie ma pewnosci ze nie kupisz zwyklej maki Moze to jakas lepsza pasza dla zwierzat

Zmieniony przez - satyr85 w dniu 2008-10-06 17:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
jeszcze nie ochu_jałem ,żeby jeść mąke pełnotłustą


kulturytyczną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężarki, hantelki

Następny temat

Kupie uszkodzone telefony (najlepiej se i nokie)

WHEY premium