SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

make_yourself_proud/rekomp

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
dobrze Ruda, to czekam i nie fikam

Kitttie to było złamanie wysiłkowe dwóch kości śródstopia na poziomie 1/2 dalszej trzonu, więc wszystko, co robię przy obciążaniu całych stóp a jeszcze lepiej pięt, jest bezpieczne

a w ogóle, to trochę mam problem, żeby pogodzić się z tym, ze czegoś nie mogę

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No to się pogódź z tym - szkoda ryzykować, lepiej poczekać sobie to 4 - 6 tygodni i zrobić to bezpiecznie
Życie: "sometimes you just have to bend over and take it"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dasz radę zrobić plank/pompkę?
Czujesz jakiś dyskomfort podczas robienia przysiadów?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
plank myślę, że mogę robić, jeżeli robię dużo pompek to staram się mieć nogi oparte o piłkę lekarską lub na kolanach ale z ostrożności nie dlatego, że czuję ból/dyskomfort opierając się na palcach stopy

przy przysiadach jest ok, nie czuje dyskomfortu, szczególnie kiedy myślę co zrobią z moją dooopą

miska na dziś:)





Zmieniony przez - make_yourself_proud w dniu 2012-08-25 10:53:54

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dobra, to weź trening Obli nr 1
Próbowałaś robić coś na suwnicy? (pytam w kwestii nogi)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
ok, ale w tym treningu są wypady, na co mogę je zamienić? bo to jest takie ćwiczenie w którym bardzo obciążam miejsce gdzie było złamanie i chciałabym na razie nie ryzykować
na suwnicy nic nie robiłam ale nie dlatego, że nie mogę, wydaje mi się że to nawet byłoby bezpieczne bo ciężar mogłabym wypychać mocniej piętami. ale w tym treningu nie ma suwnicy

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To sprawdź, jak noga reaguje na suwnicę i ją byśmy zamieniły za wypady. TYLKO TESTUJ MAŁYM obciążeniem i jak będzie lipa, to odpuść.


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-08-25 15:04:41

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
jeśli masz na myśli wyciskanie na suwnicy, to myślę, że na luzie, bo to nie jest dynamiczne, a stopę będę miała cały czas "przyklejoną"

tylko, proszę zerknij jeszcze czy to to i na pewno się rozumiemy


make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
O to się mnie rozchodzi

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
no to super, tylko, że ten trening jest rozpisany na 6 tygodni a ja za 4 jadę na tydzień wakacji i będę miała przerwę od siłowni, czy to wszystkiego nie spyerdoli?

make_yourself_proud/rekomp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do poprawki

Następny temat

PCOS (Marta Iza proszę o pomoc)

WHEY premium