SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!!!---====<< PORADA >>====---!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
!!!!!---====<< PORADA >>====---!!!!!Witam...mam pytanko czy jest ktos zainteresowany ulozeniem planu treningowego...diety i jakis porad w stosowaniu odzywek ...mam wiele szczegolowych pytan tylko za bardzo nie bede ich zadawal na forum bo czesc uzytkownikow odpisuje jakies dziwne zeczy itp..itd..oczywiscie w zamian ZAPLACE NIEZLE PIENIAZKI...chetni z bardzo dobrym doswiadczeniem prosze pisac na maila pozdrawiam...6368940 to moj numer gg pozdrawiam...

" ...Only God Can Judge Me... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
ok już lece
...







joke

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
3 pytania w 3 dzialach i nic nie bedziesz musial placic
na tym polega piekno SFD
a odpowiedzi beda i tak zweryfikowane badz przez boldow badz przez modow w danych dzialach nie panikoj
sensownych odpowiedzi nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dajesz te pytania na forum a my odpowiadamy . Przecież forum śledzą specjalisci wiec nie bój żaby

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
1..aha :):) oki wiec pierwsze pytanie...co mam zrobic ..cwicze juz jakis rok i nie mam pojecia co zrobic bo miesnie piersiowe mam jakies dziwne...na dolnej partii klatki mam taki dziwny trojkat :(:( i nie mam pojecia jak to jakos zabudowac...przeczytalem kiedys ze trzeba cwiczyc waskim chwytem cwiczylem tak jakies 4 miesiace zadnego rezultatu za bardzo nie bylo..ylko cwiczac tak mialem zakwasy nie na klacie tylko na tricepsach ?? i nie wiem co sie dzieje :(:( to bylo 1 pytanko :D

2..dlaczego jak cwicze brzuch..mam trening dzielony...czesc robie na grona partie ktora juz wyglada fajnie..ale dolne partie brzucha nie dosc ze sie nie kurcza to w dodatku na drugi dzien nie mam zakwasow na dole tylko na gorze brzucha :( ..na dolne partie brzucha robie wznosy nog wyprostowanych na drabinkach i nogi skrzywione to samo...

3..Cwicze ciagle sam...jakos nikomu sie niechce:D i 3 pytanko czy sadzicie ze powiedzmy cwiczy sie samemu to mozna miec lepsze rezultaty od kogos kto cwiczy w dwojke?? ta druga osoba moze zawsze pomoc ...ja niestety musze dobierac sobie tak ciezar zeby zrobic te 4 serie po 8-9 razy bez pomocy :D no ale coz jakos musi isc :) z gory wielkie dzieki za odpowiedzi ...

" ...Only God Can Judge Me... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4311
[email protected] podobno ten ziom ci pomoże ulożyć trening tylko sie musisz uazbroić w cierpliwość bo już ma troche klientów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
witam

Chętnie pomoge porady indywidualne GG 4069693 lub [email protected]

odezwij sie :-]

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym morzna te ćwiczenia zastapic

Następny temat

Jaki trening po cyklu?

WHEY premium