SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
priorytetem ? to nie minimum ale maksimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 904
doszło thanks

Z dziesięciu wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."

Sun Tzu, chiński teoretyk wojskowości, VI w. p.n.e.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
3000gr też jest wycofany

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Mam pytanie, bo dostalem od znajomego kod z hologramem z CP 665g , tylko ze ten kod z hologramem nie byl na opakowaniu a na tym "aluminiowym" zabezpieczeniu pod zakretka. Rozumiem, ze ten kod jest wazny ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
No wlasnie a ja zgubilem to plastikowe "zabezpieczenie" a tam byl i kod kreskowy i hologram. Czy moge w takim wypadku wyslac np. cala etykiete z Cell Pumpa cz juz "przepadly" punkty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
a jeśli hologram na opakowaniu cell pumpa jest porysowany , to znaczy że moge go wywalić ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Kalkulator b. fajny, ale mozna by go rozbudowac o mozliwosc wpisywania wielkrotnosci produktu np. wybrac 1 baton i wpisac np. 30 szt. zamiast 30 razy klikac

Druga sprawa fajnie by bylo jak by po wybraniu wszystkich produktow mozna by przejsc do wyboru nagrody, albo zeby zobaczyc co nam przysluguje za olimp punkty wtedy zniknely by te wszystkie pytania, niby wszystko jest jasne, ale co po niektorzy wciaz nie ogarniaja zasad, ktore sa b. proste

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
"Mam pytanie, bo dostalem od znajomego kod z hologramem z CP 665g , tylko ze ten kod z hologramem nie byl na opakowaniu a na tym "aluminiowym" zabezpieczeniu pod zakretka. Rozumiem, ze ten kod jest wazny ?? "

Tak oczywiście taki kod jest ważny-kod wraz z hologramem umieszczony jest na opakowaniu, bądź na membranie zabezpieczającej - pod wieczkiem produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
arek 16 "No wlasnie a ja zgubilem to plastikowe "zabezpieczenie" a tam byl i kod kreskowy i hologram. Czy moge w takim wypadku wyslac np. cala etykiete z Cell Pumpa cz juz "przepadly" punkty??

Jednym z warunków przystąpienia do konkursu jest przesłania na adres organizatora: kodu produktu i hologramu znajdującego się na jednej integralnej, wyciętej części etykiety, membrany lub kartonika.
W związku z czym produkt, o którym mówisz nie może być wykorzystany w konkursie, musisz miec kod kreskowy i hologram.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

WHEY premium