SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
Witam nie mogę doszukać , ale czy produkty takie jak np. rękawice, pasy kulturystyczne też są wliczane czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
niestety nie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
w co wliczane? chodzi Ci o nagrode czy wysyłanie kodów z w/w produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
na rękawicach/pasach są kody?

w każdym bądż razie nie.
Patrz [http://www.olimp-labs.com/konkurs/regulamin.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie sa

natomiast moga sluzyc jako nagrody :D

czyli odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
przepraszam jesli to pytanie juz kiedys padlo ale ciezko przeszukac ponad 280 stron. kupowalem glutamine w blistrach i kiedys dostalem karteczki i na nich mialem ilosc punktow, taki dowod a teraz jedyne co mam to takie naklejki na kartonie na ktorych napisane jest co kupilem i ile blistrow z kodem kreskowym. jesli je wytne to tak jakbym mial etykiete z opakowania po suplach i beda przyslugiwaly mi punkty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Mówisz o opakowaniu zbiorczym? W tym wypadku jest nieco inny przelicznik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
zbiorczym ? kupilem w sumie 30 blistrow glutaminy, nie byly kupowane w promocji czy sprzedawane razem, 30 razy jeden blister.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Przy opakowaniach zbiorczych zawierających minimum 30 blistrów 1pkt jest nie za 5, ale za 7,5 zł. Myślę, że dotyczy to właśnie Twojego przypadku, więc wytnij ten kod, bo jest ok i przelicz go wg powyższej zasady. Jeśli się mylę, zaraz ktoś mnie sprostuje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

WHEY premium