SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
powiem wam panowie ze ja juz 2 razy wysylalem hologramy - raz czekalem 19 roboczych a drugi raz 13

ale zawsze przed wyslaniem dzwonilem by zapytac czy w tym momenciemaja akurat to co chce. takze tel jest chyba najodpowiedniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
to chyba bez znaczenia, bo powinni miec wszystko...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
niekoniecznie, biorac pod uwage ze olimp zaopatruje cala polske i czesc niemiec to ich sklady magazynowe w Debicy niekoniecznie sa wypelnione po brzegi...czesto czegos brakuje bo priorytetem sa odbiorcy hurtowi..
dlatego czasem sie czeka:) to nie jest oznaka lenistwa firmy:)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1523
Nie otrzymałem odpowiedzi więc ponawiam moje pytanie:

Odżywek (nieprodukowanej) gramatury nie ma w kalkulatorze za to są one na liście odżywek do wygrania (wymienienia) za pkt.

Stąd też moje pytanie jak jest długa przydatność do sporzycia tych odżywek, których już nie ma w sprzedaży, a można na nie wymienić pkt ??

War. War never changes.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
_ARTI_
W kalkulatorze powinny być wszystkie prodnuty i gramatury, bez względu na to, czy są w aktualnej ofercie, czy zotały zmienione.
Lista nagród jest aktualizowana i zawiera wyłącznie te produkty OLIMP i BIOGENIX, które są w aktualnej ofercie.
W związku ze zmianą strony www.olimp-labs.com STRONA KONKURSU dostępna będzie pod adresem
www.olimp-supplements.com/konkurs

**************
NUTRIFARM

Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2006-10-18 08:21:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
dzisiaj wyciałem hologram i kod kreskowy z HMB MC 150, hologram jest caly ale uciałem pierwszacyfre kodu (5) boona odstaje troche i niezauwazylem...Czy takie cos sie liczy?

nie działa kalkulator??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
trance4eve
Wyjątkowo możesz przysłać taki kod, lecz kod kreskowy wraz z hologramem muszą znajdować się w stanie nienaruszonym na jednym kawałku etykiety.

*************
NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje
tak znajduja sie na 1 etykiecie tylko poprostu 5 mi sie ucieła a hologram i kod sa w stanie nie naruszonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
http://www.konkurs.olimp-labs.com/ ten adres tera odwiedzajcie...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Dziś właśnie dosżła domnie paczka , nienaruszony stan , smaczniutkie carbo (tylko troche paluchy barwi %) smak elegancki ) Polecam i z pewnością jeszcze nieraz wysle punkciki :]

Dajcie coś wygrać

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

WHEY premium