SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no widzisz - trafiles na farta
radosci !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
Acha Biniu pytałem Ci kiedyś czy przejdzie rozcięty kod, doradziłeś aby nakleić na coś, ja po prostu skleiłem taśmą i przeszło, tak więc może komuś się przyda ta informacja.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tez cenna info
dzieki !

widac nikt nie dzieli wlosa na czworo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
mam trzy pytania dot. kodow z opakowan zbiorczych. Pierwsze troche glupie


1. Chodzi o batony matrix w kalkulatorze jest display 24 szt smak tylko czek. ale inne smaki licza sie oczywiscie tak samo prawda?

2. Jeli chce oddac komus ten hologram to musze miec fakture do niego. Jesli np na fakturze jest 10 innych rzeczy a pomiedzy nimi batony to jest ok?

3. Czy dajac komus swoja fakture gdzie sa moje dane - moge ja zamazac? Bo i tak nagrody odbieral bedzie kto inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249

1. Chodzi o batony matrix w kalkulatorze jest display 24 szt smak tylko czek. ale inne smaki licza sie oczywiscie tak samo prawda?


Odpowiedź może być tylko jedna TAK

2. Jesli chce oddac komus ten hologram to musze miec fakture do niego. Jesli np na fakturze jest 10 innych rzeczy a pomiedzy nimi batony to jest ok?

Oddać możesz, lecz zgodnie z regulaminem "Warunkiem wzięcia udziału w konkursie "Z OLIMPEM PO ZDROWIE NAGRODY" jest dokonanie zakupu produktów ..." więc jeśli ta osoba chce być uczciwa to nie może wysłać takich kodów.

Sama faktura może mieć wiele pozycji, ważne żeby miała tę z danym produktem.

3. Czy dajac komus swoja fakture gdzie sa moje dane - moge ja zamazac? Bo i tak nagrody odbieral bedzie kto inny

Tu odpowiedź jak powyżej... Regulamin!

Sam wyślij, wybierz nagrodę i daj mu ją!

Tak będzie najbardziej prosto i uczciwie...


Zmieniony przez - joyride w dniu 2010-05-29 19:52:06

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12352
Warunkiem udziału jest zakup produktów, niekoniecznie osobisty. Można przecież kupić/sprzedać dla kogoś innego i co, wtedy ten ktoś nie mógłby wykorzystać punktów? Oczywiście to pytanie retoryczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
no wlasnie o to mi chodzi.

handel punktami istnieje. Tylko po tych punktach ze zbiorczych opakowan widac kto byl ich wlasicielem. A tak to niewiadomo, na allegro jest pelno aukcji

niewazne.

chodzi oto ,ze czsami kupuje cos olimpa - mam raz 5 puntow , raz 10. to wszystko. Daje je pewnej osobie. Teraz bede zamawial karton batow - tez bym chcial podarowac jej punkty.

Biniu cos podpowiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to na zbiorcze musi byc faktura? nie moze byc paragon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
faktura lub paragon
ja akurat bede mial fakture
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w regulaminie widze dwa punkty warunkujace (o ile nie przegapiam )

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie "Z OLIMPEM PO ZDROWIE NAGRODY" jest dokonanie zakupu produktów Organizatora z minimum jednej marki: OLIMP, GO FOR IT, DOMINATOR, BIOGENIX i przesłanie na adres Organizatora formularza zgłoszeniowego wraz z odpowiednimi dokumentami

oraz

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie statusu członka Klubu "Z OLIMPEM po zdrowie".
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

WHEY premium