SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hehe bo kazdy z nas zna PP :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1668
do kiedy bedzie ta promocja? bo nie wiem jak zaplanowac zakupy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2184
może już było ale tyle tu stron że huhu :P

czy potwierdzenie zwrotne to to samo co potwierdzenie odbioru??

_____________________
||Rammstein rulezzz||
---------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
wiesz jak to poczta polska u nich wszystko jest możliwe
a nie moge się dodzwonić do olimpa z numerów które są podane na stronie konkursowej nie wiem dlaczego
połączenia wykonuje z komórki z heyah i zgłasza się że nie można wykonać połączenia z tego numeru ;-( ???

i jeszcze jedno
jabol a jak np. olimp nie uzna mi jakiegoś punktu bo chyba 2 punktów z chela mag b6 możliwe że mi nie uznają chociaż nie wiem to jak będzie wszystke punkty stracą ważność i nic nie dostane
bo myślałem że jak nie uznają to chyba odeśla lub będe móg dosłać te nieuznane ???

Zmieniony przez - spoko_loko w dniu 2007-10-24 17:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
warto dodzownic sie i wszystko ustalic

niektore sieci komorkowe/taryfy
maja zablokownane wyjsca na 0800 i 0801 (nie wspominajac o 0700)
warto zadzonic ze stacjonarnego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
ale dziwnie że nie chodzi z komórek era i heyah napewno a jka myślisz odeślą resztę pukntów jak by cie coś nie zgadzało ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Telefony na karte typu pop, hyeah, tak-tak maja zablkowane takie polaczenia jak napisał Biniu

Infolinia Do Olimpa
Tel. - 0801194242 (* 29gr / połączenie ) - a ten sie znaczyna 080... wiec pewnie dlatego nie chce połączyć zadzwon ze stacjonarnego albo z telefonu który ma abonamet i odblokowane takie połączenia

A co do twojego pytania o punkty to jak suma wszystkich innych punktów bedzie Starczyc na to se wybrałeś to ci przyśla Nagrody a tych co nie uznaja to poprostu do kosza wywalą. (warto więc w twoim wypadku wysłać lepiej wiecej tych punktów bo jesli razem z tymi pocietymi liczysz to moze byc kicha i sadze ze jesli bylo by zamalo na cos to te punkty wpłyneły by na twoje konto w Olimpie )

A jeśli suma punktów bedzie wieksza od nagród które wybrałeś to reszta punktów zostanie zapisana na twoim koncie i przy nastepnej akcji jak doslesz punkty to dodadza je do tych co masz na koncie no i aby wiedziec ile tam masz tych punktów na koncie o ile bedziesz mieć musisz zadzownić na infolinie i sie zapytac podac swoje dane itp.



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-25 13:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
aha ok spoko czyli rozumiem że punkty nie przepadną
wybrałem thermo speed extreme 90kaps. pudełko+2 X blistry
i tak na 90kaps. i 1 blister wystarczy napewno pukntów bo są prawidłowe ale do jeszcze jeden blister to jak mi nie uznaja tamtych dwóch punktów to mi zabraknie 2 punkty więc wtedy będe miał 90kasp.+30kasp. blister. Czyli tamte 19punktów mi przydzielą do konta na moje nazwisko
ok spoko zadzwonie i sie dowiem
firma olimp bardzo dobrze to wszystko organizuje jeśli to prawda jak mówisz
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No nie żartowałem i cie kłamałem eheheh
sam przeciez wysyłem pare razy to wiem jak to jest
z tym ze nie woadmo co ci przysla moze 2 blistry tylko a reszte pojdzie na konto

Lepiej zadzown i sie dogadaj co ci maja wyslac ja juz otrzymaja te punkty

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-25 18:36:13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

Wiecej