SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
rozumiem Wiec moge podac dane ojca jezeli ja nie mam skonczonych 18lat i ojciec np dostanie tam CP jak wysle poleconym hologramy z kodami i wartosc punktow bedzie wywnosic tyle ile pisze na stronie ?
Glupie pytanie , ale wiecie jaki KOD do czego nalezy np ten kod do TCM itd
I jak to jest z przesylka te 21 dni to koniecznosc czy mozna szybciej ?

pzdro

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Formularz konkursowy musi wypełnić osoba pełnoletnia i musi wyrazić tym samym zgodę do przetwarzania danych odobowych na potrzeby konkursu, więc może to być Brat, Ojciec, czy Ciotka, która wypełni ten formularz.

Jelśli chodzi o kody kreskowe, to właśnie poto wogóle powstały aby można było nimi oznaczać różnorodne produkty i towary, w celu ich ewidencjonowania.
Nie inaczej jest w przypadku produktów OLIMP i Biogenix, każdy produkt w każdej postaci i gramaturze ma unikalny (inny od pozostałych) kod kreskowy. To umożliwia precyzyjne określenie z jakiego produktu pochodzi.

**************
NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
super Wiec daje ojcu , ojciec np wysyla kody z hologramami na wasz adres poleconym i mam 129 punktow i moge wybrac sobie KO , tak ? I czekam tylko na listonosza

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
TAK,

Z jednym wyjątkiem, nie na listonosza, tylko na Kuriera z firmy kurierskiej UPS.
**************************
NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
NUTRIFARM - To kiedy w koncu bedzie kre-alkalyn dodany do nagród w konkursie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
kkurde mam problem




mam 3x sp 80 , 3200 gr --> 107 pkt

to wymieniam na Bx arbo 6 kg za 105 pkt

czyli tu trace 2 pkt

dostaje carbo ,

do tego mam 2x thermo speed + carbo olimpu 4000 + 2x omega 3 120 kaps to sie równa 62 pkt ...

a przydałby sięthermo speed jeszcze jeden za 64 pkt , któe bym miał gdybym nie stracił ich wysyłając etykietki sp80 ...

nie dałoby się zamówić bez tych 2 pkt ? bo w teorii mam równą liczbe i w gruncie rzeczy da to ilość 169 pkt


albo inaczej

ja Wam wyśle wszystko co mam a Wy mi wyslecie TSE + Bx Carbo a etykietke z Carbo ( kod + hologram ) mozecie zdjać sami


Nutrifarm da się coś z tym zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
nie po przeczytaniu tego tekstu spadlem z krzesla
imo dobrze kombinujesz ale cos mi sie wydaje ze oli nie biedzie sie bawic w cos takiego
kiedy krea alkalyn??? w konkursie jako nagroda sie pojawi

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie chcą odpowiedzieć

a to tylko 2 pkt ...

musze wysłać etykiety op carbo bo mi sie kończy poprzednie ( również olimpu ! )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Nutrifarm doczekam sie odpowiedzi ??

i mam to wsyzstko w koperte wsadzić ot tak po prostu ? razem ze zgłsozeniem ?

np nakleić kody na odwrocie zgłsozenia złozyć wsadzicw koperte i wysłać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Niwix
Wyślij kody z 3 sztuk System Protein 80, a po otrzymaniu Carb BX doślij resztę kodów. Dwa punkty zostaną zapisane w naszej bazie danych i po dosłaniu reszty kodów wyślemy Thermo Speeda!

**********
NUTRIFARM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

WHEY premium