SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299968

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 239 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13464
panowie, ja mam potwierdzenie dostarczenia w dniu 7 kwietnia, na paczkę jeszcze czekam, jak na razie 18 dni roboczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiec wszysytko jest OK
ale warto zadzonic :D
ot tak dla spokoju :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8875
Biniu jak możesz to zajrzyj na 187str ostatni post, bo chcialbym wysłac kody i nie wiem czy ten z foto sie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Razor nie chce cie martwic
ale jesli to ja bym przyjmowal to bym nie uznal - moze podpasc pod probe usuniecia holo

zrobilbym tak
wysylal calosc kodow
poprosil nagrode BEZ owego kodu
po otrzymaniu paczki z nagroda
telefon do Olimpa z pytaniem czy masz punkty na koncie
wtedy nic nie ryzykujesz a moze zostanie to naliczone
i wykorzystasz to nastepnym razem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8875
No to lipa troche, bo mam pkt praktycznie na stykt , będe musiał jakieś białeczko albo gainerka kupic, tego nigdy za wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
albo witaminy
albo Gold omega 3 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
21 marca wysłałem listem poleconym priorytetowym kody do Olimpa ,było tego niecałe 600punktów , w piatek otrzymałem nagrody ale za niecałe 500punktów,brakuje mi 100punktów,wysłałem maila do Olimpu ale nie dostałem odpowiedzi,wiem ze cos zmieniło sie z cenami na przełomie marca/kwietnia ale przeciez moje zgłoszenie doszło przez kwietniem/faktem jest ze rozliczyli to mi dopiero 25.kwietnia z tym dniem mam wypisany załacznik do nagród/,z kim mozna sie kontaktowac w tej sprawie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
infolinia
tam cie polacza z osoba ktora zajmuje sie nagrodami :D
z pewnoscia all zostanie rozwiazane :D
(byc moze nie bylo danego produktu i punkty znajduja sie na Twoim koncie :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
dzwonilem i mam czekac do 10 dni, paka powinna byc!
Czyli bedzie okolo 40 dni czekania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
byc moze byly braki w magazynie - na to sie nic nie poradzi :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

WHEY premium