SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZBIERAJ KODY -WYGRYWAJ NAGRODY"-konkurs

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poprostu nagroda w konkursie - bez ukrytych kosztow

kupujesz wysylasz dostajesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 288
Witam.
czy moze wiadomo jest do kiedy trwa konkurs ?? bo nie wiem czy mam dalej punkty zbierac czy juz wyslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
NIe wiadomo do kiedy jeszcze bardzo bardzo bardzo dlugo a jak cos Olimp powiadomi napewno naa dosc dlugi okres czasu przed jego zakonczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 288
OK dzieki za odpowiedz w takim razie dalej zbieram punkty na jakies aminokwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 288
bialko mam a aminokwasy bcaa sobie wezme bo za darmo to czemu nie i bede stosowal moze na wiosne jak bede biegal dla poprawienia kkondycji zeby nie spalic miesni albo przed treningiem i po, podobno daje lepsze napompowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zdecydowanie mozna uzywac BCAA w okolicy okolotreningowej - tak stosuje sie w badaniach i to zarowno dla sportow silowych jak i wytrzymalosciowych

prawda jest rowniez ze jesli bialko zostaje przyjete odpowiednio wcesniej rowniez sprawdza sie w tej roli - jednak dostarczajac rowniez i ww i tluszczow co nie zawsze jest porzadane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
no jesli w czasie okołotreningowym to energia jest potrzebna inaczej to wyglada przy Redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rozwin prosze bo chyba wiem o co Tobie biega
jednak nie kazdy moze chwycic - no i ja chcialbym miec potwierdzenie czy dobrze sie domyslam :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS-news

Następny temat

GOLD OMEGA 3 -nowość

WHEY premium