SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego kolega koks ci nie powie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Pojawiał się ból czy zupełnie nic?

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Nie to żebym się mazgail ale teraz redu dużo cardio to dokucza troche

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Czasami się pojawia coś . Im niżej ( bliżej kolana ) tym gorzej
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
U mnie odwrotnie im bliżej kolana tym iniekcja mniej odczuwalna...
Standardowo że nie raz coś tam zaboli przy wbijaniu ale bardzo sporadycznie i brak dyskomfortu na drugi dzień...
Dziesiątki razy zdarzyło mi się wbić lotke z rana i godzinę później zrobić trening nóg , żadnych problemów nigdy nie miałem...


Zmieniony przez - Dj_Max w dniu 2020-06-22 22:27:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Iniekcje to tam uj. Właśnie mnie przeszkadza następne dwa dni. Jutro nowy lab zaczynam to będę wiedział bo tak cały czas na medicalu

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Może będzie lepiej aczkolwiek są osoby które po prostu nie mogą bić po udach nawet jak soki dobre bezbolesne i tak mają 2-3dni masakre...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Trzeba barki rozdziewiczyc
2

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
u mnie raz taka sytuacja się pojawiła ze do teraz no nie ruszyłem znowu...wbiłem i p.i.z.d.a się obudziłem mokry z lufą w udzie :D a po za tym jednym razem nigdy nie czułem ze po nogach leciałem zero ...ale może wtedy było rzez to ze tez na redu i tren mocno rozhulany ....


Zmieniony przez - keystone69 w dniu 2020-06-22 23:37:05

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
snara


...

Plecy,uda,tylek,barki,klata,kaptury,bic i triceps I nie będzie problemu


Snara, w plecy sam wbijasz czy ktos Ci pomaga, bo ja sam to jedynie w prostowniki dalbym rade o pozostalych miejscach na plecach nie ma szans,za bardzo pospinany

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Aleks
snara


...

Plecy,uda,tylek,barki,klata,kaptury,bic i triceps I nie będzie problemu


Snara, w plecy sam wbijasz czy ktos Ci pomaga, bo ja sam to jedynie w prostowniki dalbym rade o pozostalych miejscach na plecach nie ma szans,za bardzo pospinany


Żona mi robi,ja sam bije w klatę i nogi.
Raz spróbowałem zrobić w tyłek i skorcz pleców i nie podchodzę więcej.
1

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test deka bold Master Cykl po przerwie

Następny temat

Jak najlepiej dawkować ADN mix testosterone?

WHEY premium