SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego kolega koks ci nie powie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mam kumpla co sam strzela w najszerszy. Ja zawsze z pomocą plecy triceps i kark.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94602 Napisanych postów 364561 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669435
W pośladek zawsze samemu mnie skurcze łapały

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
W pośladek zawsze samemu mnie skurcze łapały


Ja robie w poslad na siedzaco i jest baja.Siadam na rancie łóżka , tak aby posled bity byl na zwenatrz czesciowo i przesuwam zad po łózku w strone zada nie bitego.Taki zabieg odslania jeszcze bardziej zad bity.Elegancko jest.Tylko trzeba tak ułozyc nogi zeby nie spinały poslada.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94602 Napisanych postów 364561 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669435
acidm
lodzianin1
W pośladek zawsze samemu mnie skurcze łapały


Ja robie w poslad na siedzaco i jest baja.Siadam na rancie łóżka , tak aby posled bity byl na zwenatrz czesciowo i przesuwam zad po łózku w strone zada nie bitego.Taki zabieg odslania jeszcze bardziej zad bity.Elegancko jest.Tylko trzeba tak ułozyc nogi zeby nie spinały poslada.



Jak chińska akrobatka nie wyobrażam sobie tego jakoś za bardzo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
acidm
lodzianin1
W pośladek zawsze samemu mnie skurcze łapały


Ja robie w poslad na siedzaco i jest baja.Siadam na rancie łóżka , tak aby posled bity byl na zwenatrz czesciowo i przesuwam zad po łózku w strone zada nie bitego.Taki zabieg odslania jeszcze bardziej zad bity.Elegancko jest.Tylko trzeba tak ułozyc nogi zeby nie spinały poslada.



Jak chińska akrobatka nie wyobrażam sobie tego jakoś za bardzo


Mam Ci video wysłac czy co ? To tak tylko brzmi ,siadasz na dooopie i przesuwasz tylek w bok aby sie nie wyginac .Sprzet na stole ładnie siedzi , kawka laptopik .Bardzo to wygodne

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
No takiego patentu jeszcze nie słyszałem. Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94602 Napisanych postów 364561 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669435
Bez filmu się obejdzie % sam bije po barkach ,żona po pośladkach i teraz są 3 inj tygodniowo to daje radę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Te nie słyszałem i nie zamierzam próbować...poślady atakuje na stojąco , wygodnie szybko i bezboleśnie...


Zmieniony przez - Dj_Max w dniu 2020-06-24 20:17:48
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Dj_Max
Te nie słyszałem i nie zamierzam próbować...poślady atakuje na stojąco , wygodnie szybko i bezboleśnie...



Zmieniony przez - Dj_Max w dniu 2020-06-24 20:17:48


To tak brzmi dziwnie , naprawdę wygodna sprawa . Ja np mam problem ze skretem zeby na stojąco wbić sie.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Któregoś dnia sprawdzę na sucho (bez igły) czy w ogóle uda mi się tak usiąść żeby poślad był luźny...
Bijąc na stojąco na początku też się wykręcałem jak głupi teraz wystarczy że spojrze w bok , nawet nie przekręcam talii...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test deka bold Master Cykl po przerwie

Następny temat

Jak najlepiej dawkować ADN mix testosterone?

WHEY premium