SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego kolega koks ci nie powie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
A z osob które wbijaly w łydkę ktoś ją regularnie rozbijał i rozciagal?Ja teraz rozbijam giry od jakiegoś czasu to widzę że łydka to taka grupa która potrzebuje rozbijania najwięcej.To może być przyczyna

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
heeh w lydke to i ja mialem raz taki glupi pomysl zeby wbic. i wystarczylo :D powiedzmy z 10 dni to czulem przy kazdym kroku :D chyba najgorszy miesien zaraz po przedramieniu do dziubania :D na logike nawet lezac to i tak cos tam sie ta stopa rusza itd :D

W uda zawsze mi najwygodniej bylo, ale barki trzeba w koncu sprobowac, poki co zmienilem sok na nexiuma zobaczymy czy tez bd giry bolaly :D jak dojdzie master to pojdzie w barki :D choc bedzie gimnastyka zeby jedna reka pompke trzymac i tloka odciagnac :D

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Turbo nie jest tak źle kup strzykawkę 2 i do tego krótka igła można ogarnąć temat robienia 1 reka tak jak przy dupie.Ja miałem jedynie problem później jak w dzień strzała miałem robić klatkę z barkami nie polecam lepiej przełożyć na "po treningu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94581 Napisanych postów 364547 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669386
GymAddiction
Turbo nie jest tak źle kup strzykawkę 2 i do tego krótka igła można ogarnąć temat robienia 1 reka tak jak przy dupie.Ja miałem jedynie problem później jak w dzień strzała miałem robić klatkę z barkami nie polecam lepiej przełożyć na "po treningu"


Jak ja bije po 3 ml to 2 ml mi za mało
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To fakt xD Sory czasami zapominam że wale dawki "dziecięce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
snara
JurnyDziadek
Jak to bic jak w ulotce czy masz przerobiony sposob?


Ja bilem 100mg e4d przez miesiąc


Po jakim czasie spodziewac sie jakiejs poprawy? Ide Twoim sposobem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
JurnyDziadek
snara
JurnyDziadek
Jak to bic jak w ulotce czy masz przerobiony sposob?


Ja bilem 100mg e4d przez miesiąc


Po jakim czasie spodziewac sie jakiejs poprawy? Ide Twoim sposobem.

2 tyg

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Czekam na efekt
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Niedługo to niektórzy zaczną sobie w jaja wbijać.

10 lat lewy/prawy poślad i po co kombinować
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
meirii
Niedługo to niektórzy zaczną sobie w jaja wbijać.

10 lat lewy/prawy poślad i po co kombinować


Ile ml jednorazowo?
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test deka bold Master Cykl po przerwie

Następny temat

Jak najlepiej dawkować ADN mix testosterone?

WHEY premium