SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czego kolega koks ci nie powie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4507
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4507
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4507
snara
Michiwan
snara
Michiwan
DHB - 300EW, problemy ze snem, codziennie o 2 pobudka i taki stan zawieszenia aż do 5 rano. Napady gorączki, 8 godzin po strzale dreszcze i temp do 39. Samopoczucie ostro w dół. No i na koniec ból podczas iniekcji oraz po samym strzale utrzymujący się do dwóch dni. Nie wiem czy tylko u mnie ale po strzale w udo efekt taki, że nie mogłem chodzić przez około 7 dni, po strzale w dupsko ból prawie nie wyczuwalny po dwóch dniach opuchlizna i stan zapalny. Dopiero antybiotyk pomógł. Testowałem to na jednym i drugim udzie oraz obydwu poldupkach. Uda dały rade, dupalak nie dał rady.


Jakiej firmy dhb


Boom



Dziwne bije dhb i nie mam takich objawów


Z dwóch został mi się jeden, moge oddać w dobre ręce. Jak ktoś chętny to prv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4507
Sry za ten burdel cos się w tel zwiesiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Na wysokich stezeniach testosteronu średnie wypadanie włosów, trądzik na plecach i barkach do przeżycia. HCG tradzik pojawiacy sie także na twarzy. Tyle ze skutków ubocznych. PS. Na trenie polecam właczyc dodatkowo leki z grupy benzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
flex1976
Ktoś zaobserwował zwiększone chrapanie na cyklu ? Plus symptomy bezdechu nocnego ?


Byłem z tym problemem nawet w poradni, wysłali mnie na badanie hormonów a tam wiadomo co było %)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
colin2000
Na wysokich stezeniach testosteronu średnie wypadanie włosów, trądzik na plecach i barkach do przeżycia. HCG tradzik pojawiacy sie także na twarzy. Tyle ze skutków ubocznych. PS. Na trenie polecam właczyc dodatkowo leki z grupy benzo.


Polecam włączyć leki benzo

Po co lepiej here lub Brauna zapalić.

A czemu polecasz ?
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Los MENT'tos odpalony co mnie na tym czeka... mam się bać śmiać czy podcyfrować testament Załadowane:

2x prima 200mg
1x test 250mg
1x prop 125mg
1x ment 50mg

5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
O kuuu.rwa. I to w jedno miejsce wbijasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale że pięć czy że ment?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test deka bold Master Cykl po przerwie

Następny temat

Jak najlepiej dawkować ADN mix testosterone?

WHEY premium