SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ag4tha // dziennik // Let's try... =)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zmierz sie jak zwykle i wpisz to trzeba zawsze notowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
Mierzyłam się dzisiaj jak zwykle, ale coś mi się w jelitach nagromadziło, stąd to 'napompowanie' Już jest ok Ale jutro rano zmierzę brzuch jeszcze raz

loferne - nic nie kombinowałam w tym ćwiczeniu, po prostu podnosiłam nogami, a przy okazji przytrzymywałam się rękami tam, gdzie są te rączki i w momencie próby dźwignięcia sporego ciężaru następowało napięcie w plecach. Nie wiem czy tutaj jakaś technika też jest Ale jak już wspomniałam, nienawidzę tego ćwiczenia tak czy tak

PONIEDZIAŁEK 13.12.10

DIETA


Dzień niski ~1600 kcal

1. Omlet (owsiane, otręby, cebula, pomidor, cynamon), masło orzechowe, pomidor, ogórek
2. Schab z pieczarkami, ryż brązowy, brokuły, kalafior, marchew
###
TRENING
###
3. Whey, jabłko
4., 5. Pierś z kurczaka, ryż brązowy, warzywa (mrożonka): brukselka, fasolka, marchew, groszek, kalafior
6. Serek wiejski, migdały, orzechy włoskie

Razem:
B 151
T 63
W 100
1590 kcal


TRENING





Pozwoliłam sobie na zamianę dnia 1 z 2, bo wydawało mi się, że ten z dnia 2 zajmuje więcej czasu niż ten z dnia 1, a jutro muszę się trochę spieszyć, co nie zmienia faktu, że chyba się myliłam, bo wyszło standardowo z czasem

1a.Przy 4 powtórzeniach nie było źle z tymi 34 kg, więc następnym razem gwarantowany progres
1b. Przy 45 kg już jest mi ciężko i tak trochę nie dociągam do brzucha
2a. Z 4 i 5 kg czułam się jakbym machała różową hantelką
2b. Przy 7-ej sztabce bardzo mocno odchylam się do tyłu. Czy tak może być? Inaczej nie jestem w stanie ściągnąć tego drążka
3. MAAAASSSAAAAAKRAAAA Nawet nie dałam rady 4 razy się opuścić. Nie wspominając o zrobieniu tak 4 serii. Już przy 3 próbie zaczynałam szybciutko lecieć w dół. Poza tym mięśnie rąk, to jakby zaraz miały mi się wyrwać spod skóry Szczerze mówiąc to pleców w ogóle nie czułam, czy to znaczy, że robiłam coś źle? Teraz takie pytanie: to ma być robione nachwytem szeroko, tak? Tak robiłam, ale jeśli to ma być robione podchwytem, albo chwytem neutralnym, to zmienię. No i mam zaczynać od pozycji, w której jestem brodą nad drążkiem czy niżej? Podłożyłam sobie podkładki do stepu i sięgałam gdzieś czołem do drążka.
Interwały - miałam wrażenie, że zaraz zlecę z tego orbiego. No szybciej machać to już się chyba nie dało Tutaj rozumiem mam zawsze robić na zerowym obciążeniu, tak? Bez żadnego podkręcania levelu.

Podsumowując, brzuch sobie zmasakrowałam niesamowicie, ale reszta to raczej tak sobie. Trochę czułam, że te 60 sek przerwy to trochę za dużo, a że nie zapisałam sobie ile mają te przerwy trwać, to stwierdziłam, że coś mi się pomyliło i to chyba miało być 30 sek Od tego momentu tak właściwie tylko zdążyłam dołożyć ciężaru i trzeba było robić, ale źle nie było Armageddon się zaczął przy drążku
Już chyba wszyscy na siłce mają mnie za dziwaczkę, bo co chwilę robię jakieś ćwiczenia, których nikt inny nie robi

POMIARY

Nic się nie zmieniło oprócz wagi, ale wrzucę, żeby nie było




Uch, to chyba na tyle

Zmieniony przez - Ag4ThA w dniu 2010-12-13 19:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
Ależ zakwasiło mnie dzisiaj Rękoma ledwo ruszam Ale plecki też czuję, czyli jednak na tym drążku coś pracowały, a moje skupienie po prostu poszło na ręce

WTOREK 14.12.10

DIETA


1. Omlet (owsiane, otręby, jajka, cebula, pomidor), pomidor, ogórek, masło orzechowe
2. Filety śledziowe wędzone, przecier pomidorowy, cebula czerwona, czosnek
###
TRENING
###
3. Whey, jabłko
4. Schab z pieczarkami, ryż brązowy, surówka z marchwi i kapusty kiszonej
5. Serek wiejski, rodzynki

Razem:
B 144
T 71
W 96
1602 kcal


TRENING





1. Kurczę, robię te przysiady z lekkim stresem czy mam dobrą technikę. Wszystko w teorii wiem i się staram tak robić w praktyce, ale na luzaka nie podchodzę do tego ćwiczenia
2. Chyba obojętnie jaki ciężar bym tutaj brała, to i tak będzie ciężko Pamiętam, że kiedyś przypadkiem wzięłam tutaj 160 kg i było prawie tak samo ciężko jak teraz przy 100 kg No ale nie będę szaleć tak od razu
3. Nie do końca wiedziałam jakie duże te wykroki mają być. Muszę poszukać gdzieś jakiś filmików
4. Ciekawe ćwiczenie Ale też jeszcze muszę polukać filmiki, bo chyba nie do końca dobrze to zrobiłam.
Aero Nie wiem jak ja tego dokonałam Jeszcze nigdy nie dałam rady biec tak długo w takim tempie Uchh, ale jestem z siebie dumna

A jeszcze mam pytanie do poprzedniego treningu. Te brzuszki na skośnej to mają być robione na lekkim skosie czy takim konkretnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Odczuwam ZAWISC® w zwiazku ze spadkami

Z suwnica zawsze jakos ciezko jest, jak juz czlowiek ja ruszy to latwiej jest.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No co ty? podkrec obciazenie chcesz sie zabic
Normalnie musisz robic na takim obciazeniu bys miala opor nie masz walczyc z przekreceniem ale opor powinne byc odpowiedni, mysle ze w okolicach 80-100W powinnas miec. To zalezy teraz od orbiterka

Robilas dobrz epodciaganie wiec ok bedziesz czula to sie tylko tak wydaje pewnie ze rece mocno pracuja, wolno sie wprawisz, rob ile dajesz rade po prostu.

Sprobujemy dwie rzeczy, albo kup w aptece morszczyn i pij to zgodnei z przepisem fuj
albo mozesz tak jak llausiowi radzimy zype rybna sobie zrobic Sprawdz i przetestuj i sprawdzimy co sie bedzie dzialo. Oj dziewczyny z ta wasza tarczyca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
Coś mi forum od wczoraj chodzi jakby chciało, ale nie mogło

wrong - te spadki to tydzień temu były, teraz lipa jest
Obli - yyy, ja nic nie wiem, żebym miała problemy z tarczycą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A to wybacz, bo ja jednym okien na forum, drugim w bajzlu dla mojego pracodawcy

Na tym forum wiele Cie zaskoczy np. ze masz tarczyce, skolioze i w ogole nalezy sie polozyc do trumny

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-12-15 00:11:18

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja natomiast zawczasu proponuję zapoznać się z pojęciem POZYCJA TRUMIENNA®

Niedługo zapewne będzie to Twoja podstawowa pozycja potreningowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
O tak, tak, szczegolnie, ze robisz postepy, to na pewno pozycja trumienna® niebawem Cie czeka

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Agata nie ze jakies konkretne, ale ale "cos" na pewno, osoba o twoich parametrach ktora nie chudnie na 1600kcal to nie jest dobra informacja (zobacz ze lekko powinnas spalac 2000kcal ), znaczy ze twoj metabolizm jest spowolniony - dosc czeste niestetety u dziewczyn po wczesniejszych odchudzaniach, nie chcialabym znowu obcinac kalorii , mysle ze lepiej sprobowac pobudzic tarczyce na ile sie da.
Jak tak nie wyjdzie bedziemy kombinowac inaczej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ukladaniu planu

Następny temat

Początki.

WHEY premium