SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ag4tha // dziennik // Let's try... =)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No przeca ja tez na redukcji. Uwazam, ze lyzka syropu, ktora ma 35kcal bardzo poprawia smak omletu, po prostu mozna dorzucic 1 serie przysiadow wiecej

No dobra, dobra, juz spadam z tymi poradami

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Lepiej nie choruj, bierzesz jakiś zestaw witamin? Mi dla odmiany od jakiś 2 dni jest nieziemsko gorąco

Co do owsianki, to whey/jogurt/owoce (o ile możesz). W sumie nie wiem jaki problem, bo dla mnie same płatki są kompletnie bez smaku, niezależnie od tego co tam wrzucę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Magda spoko spoko, juz ci mowilam ze nie jestes na redukcji, fakt pozbycia sie tluszczu z twoich upartych miejsc ma byc efektem ubocznym poprawy twojego systemu hormonalnego . Tak sobei to wyobrazam, bo chuda to ty juz jestes.

A co do syropu oczywiscie czasami ok, ale lepiej by u Agathy nie wchodzil na stele do jadlowpisu, lepiej by te kalorie w masle, czy boczku zjadla to lepiej na nia podziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
4nn - no tak właściwie to nic nie biorę, ale już jest lepiej Zresztą ja naprawdę bardzo rzadko choruję odkąd się szczepię przeciwko grypie
Co do owoców, to tak właściwie to nie wiem czy mogę, ale czasami jakieś jabłko jem, albo do sernika trochę brzoskwini wrzuciłam ostatnio Owoce i tak mi dużo zabierają z węgli, więc jakoś strasznie ich nie potrzebuję, bo wolę coś innego zjeść

Obli - spoko, codziennie nie miałam zamiaru go jeść, tylko od czasu do czasu. Zresztą póki co, to ja nawet nie wiem jak on smakuje A co do masła - jajecznica na maśle jest ok? Czy raczej masłem mam coś posmarować?

________________

SOBOTA 18.12.10

DIETA


Dzień niski ~1600 kcal

1. Płatki owsiane, otręby pszenne, mleko 2%, jajecznica z cebulą czerwoną, pomidor, ogórek
2. Rosołek domowy z wołowiną
3., 4. Wołowina duszona z papryką, pieczarkami i cebulą, ryż brązowy, warzywa (mrożonka)
5. Węgorz wędzony
6. Whey
7. Twaróg półtłusty, migdały, orzechy włoskie

Razem:
B 147
T 70
W 106
1619 kcal

Wczoraj nie było ostatniego posiłku, za to więcej wina niż powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w sumie jajecznica na maśle moze byc, nie smaży sie jajek na dużej temperaturze, tylko tak by sie lekko ścięły i starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
NIEDZIELA 19.12.10

DIETA


Dzień niski ~1600 kcal

1. Płatki owsiane, otręby pszenne, mleko 2%, jajecznica z cebulą, pomidor, ogórek
2. Schab pieczony ze śliwką, ryż brązowy, marchew, groszek
3. Wołowina duszona z papryką, cebulą i pieczarkami, ryż brązowy
###
TRENING
###
4. Wołowina jw., warzywa (mrożonka)
5. Whey
6. Serek wiejski, orzechy włoskie, migdały

Razem:
B 140
T 68
W 107
1604 kcal

TRENING - wytrzymka
A raczej pseudo trening

Zrobiłam ten zestaw:
B. 5x obwód:
1. padnij powstan 30s
2. pajacyki 30s
3. wypad z przeskokiem 30sek
4. padnij powstan 30sek
5. pajacyki 30sek
6. zmiana nog w oprciu o podloge 30sek

Zrobiłam niestety tylko 2 obwody. Po pierwsze warunki były trochę nieodpowiednie, bo jak skakałam to cała podłoga chodziła a rodzice pode mną siedzieli, tzn. piętro niżej Muszę sobie jakieś inne miejsce znaleźć Po drugie chyba muszę się dopiero wdrożyć powoli w te wytrzymki, bo baaardzo słaba jestem jak się okazuje Może trochę za szybko się poddałam, ale przy którymś tam burpees naprawdę już totalnie odpadałam i nie miałam siły wstać No i przyznam, że kontrola tych 30 sekund była trochę ciężka do zrealizowania. No to wystarczy tego wstydu na dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 131
Przeglądnąłem Twój cały dziennik i chce Ci pogratulować. Masz predyspozycję. Bardzo szybkie postępy i osiągi w takim czasie.Mi nogi za cholerę nie idą jak zaczynałem ćwiczyć to przysiadałem 28-35kg max 45 na serie. Jestem też pełen podziwu w Martwym ciągu 60kg to bardzo dobry wynik. A brać trzeba pod uwagę iż jesteś co raz lżejsza a siła idzie błyskawicznie w górę. Jak zaczynałem to 45-50kg brałem na serie, ale uważaj bo tu musi być dobra technika bo może się źle to skończyć. Powiem Ci, że gdyby nie to, że ćwiczę już jakiś czas to chyba byś mnie mogła pobić :p Życzę dalszych sukcesów bo postępy widać. Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłem w motywacji. Jeżeli będziesz chciała o coś zapytać wal na gg w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Aga wez sobie dywaniku skacz nie bedzie tak slychac a o kondycje si enei martw po to cwiczymy by byla lepsza. Niestety ciężko sie ja zdobywa i latwo traci ale nie trwa długo jej odzyskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
Obli - to było na dywanie Podłoga jest na belkach, dlatego tak się niesie.

PONIEDZIAŁEK 20.12.10

DIETA


Dzień niski ~1600 kcal (miał być wysoki, ale zapomniałam o tym )

1. Płatki owsiane, otręby pszenne, mleko 2%, jajecznica z cebulą, pomidor, ogórek
###
TRENING
###
2. Whey
3. Pierś z kurczaka, ryż brązowy, marchew z groszkiem, surówka z kiszonej kapusty
4. Łosoś wędzony, kapusta pekińska, pomidor, ogórek, papryka czerwona
5. Jabłko
6. Serek wiejski, migdały, orzechy
+szklanka jakichś soków, nie wiem jakich, bo to drink bezalkoholowy był

Razem:bez soku
B 158
T 61
W 104
1601 kcal


TRENING





W zasadzie nie mam żadnych komentarzy odnośnie dzisiejszego treningu Tylko aero mnie zadziwia Chyba jednak po skatowaniu nóg najlepiej mi z tym idzie

WTOREK 21.12.10

DIETA


Dzień wysoki ~1800 kcal

1. Płatki owsiane, otręby pszenne, mleko 2%, jajecznica z cebulą, pomidor (dzisiaj bez ogórka, ha! )
2. 'Kanapka' owsiana z jabłkiem
3. Polędwica wieprzowa z pieczarkami, ryż brązowy, marchew i surówka z marchwi, surówka z kapusty kiszonej, ogórek korniszony
###
TRENING
###
4. Pierś z kurczaka, makaron durum, warzywa (mrożonka), trochę sosu tao tao
5. Serek wiejski, orzechy włoskie
6. Whey

Razem:
B 146
T 66
W 159
1823 kcal

TRENING





1a. Już ciężko jest przy tych 35 kg, ale na pewno jeszcze trochę więcej dam radę A przynajmniej tak mi się wydaje
1b. Podobnie jak wyżej
2a. Próbowałam podnieść 13 kg, ale tylko raz ledwo ledwo się udało, więc wróciłam do 11 kg Szkoda, że nie ma sztangielek 12 kg
2b. Bardzo mocno muszę odchylać się do tyłu przy tej 7-ej sztabce, bo inaczej nie dam rady przyciągnąć drążka do klatki. Czy tak może być? Z tego też powodu nie atakowałam 8-ej sztabki
3. Czy ja już ostatnio pisałam, że to jest masakra? To napiszę to jeszcze raz - MASAKRA!! O ile pierwsze powtórzenie każdej serii ma sens, o tyle już następne to są tylko przedłużenia bezwładnego spadku o odrobinę Ale staram się
4c. Zapomniałam się o to przypomnieć. Te brzuszki mają być na ostrym skosie czy na takim lekkim? Przyznam, że 20 brzuszków na takim ostrym skosie nieźle daje w kość, a przy 3 serii to już w ogóle
Interwały - umieram


POMIARY





Ku wielkiemu zaskoczeniu, ale z wielką radością informuję, że są spadki I to jakie Tylko niebardzo wiem czemu dvpa i nogi stoją w miejscu od początku diety Rąk nie będę się czepiać, bo są mniejsze od nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ZAWISC

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ukladaniu planu

Następny temat

Początki.

WHEY premium