SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Drogie Ladies - jak żyć? :) foto str. 14,25,27,43, pods. 48

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jako podpowiedź dodam, że możesz na końcu ruchu w mostku biodrowym maksymalnie napinać pośladki, dzięki temu je dodatkowo zmęczysz

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na razie to pare cwiczen w tych obowadach masz tendencje przeslizgiwania sie np takie wznosy bioder na jednej nodzd, ostatnie cwiczenie na zmeczeniu wszystko ledwo powinno ciagnac a ty jak gdyby nigdy nic robisz po 30 ruchów... inne cwiczenia .. masz celowac w 15 ty robisz 30? Mc na jednej nodze 30x? Wszystkie serie to samo gdzie w ogole osiagasz w tych obwodach maksymalny ciezar gdzie jest praca, to trening silowy nie aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Aaaa.. oki, czyli mam dokładać obciążenie i ostatnią serię robić z ciężarem maksymalnym... Trza było od raz tak pisać, bo ja widać mało rozumna jestem

A co do tych 30 powtórzeń przy uginaniu ramion z supinacją, wznosach bioder na jednej nodze czy MC na jednej nodze - piszę o 30 powtórzeniach, bo robię po 15 na każdą nogę lub rękę. Jakoś sobie tego inaczej nie wyobrażam. Źle robię?

I jeszcze jedno - czy w ćwiczeniach które robię z cc (takich jak wznosy bioder w górę na jednej nodze, przysiad z wyskokiem, wznosy z opadu, podnoszenie nogi leżąc na boku, czy wypad z przeskokiem) mam brać jakieś dodatkowe obciążenie?

Saida, dzięki za podpowiedź!

Zmieniony przez - megan292 w dniu 2014-11-05 11:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
TYDZIEŃ 2

DT

Dzień 1
1. przysiad, 3 serie rozgrzewkowe bez ciężaru, po 10 przysiadów 10x10 na ok. 40%max
10 serii x 40kg
10 serii x 40kg

2. RDL, 2-3 serie rozgrzewkowe, 5x8-10, tempo 10X0
60kg x 10, 60kg x 10, 65kg x 8, 65kg x 8, 70kgx 8
40kg x 10, 45kg x 10, 50kg x 10, 55kg x 10, 60kgx 10

1. Robię za stałym ciężarem, bo 40kg to ok. 40% mojego maxa - dobrze, czy mam coś dodawać?
2. Przestałam drobić, 60kg było na starcie, z 70kg było już ciężko i plecy już nie idealnie proste, ale dałam radę

Dzisiejsza miska
+ marchew, papryka
+ ZMA, prebiotyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tu stały ciężar, zaznaczone jest 50% i tego sie trzymasz
A na poprzednie pytanie odpowiem tez pytaniem, czym sie różni trening siłowy od aerobów? czym sie rózni wytrzymałośc siłowa, od treningu wytrzymałościowego?
Magda masz tu 3 serie, podchozisz do nich rozgrzana juz i nie progresujesz w seriach ale dobierasz ciężar tak by zmieśćić sie w zadanej ilości powtórzeń we wszytskich seriach do upadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Mało konstruktywny komentarz, ale ciekawi mnie jaki bedzie progres wizualny i siłowy po takiej mustrze. O losie! Jak ja lubię taki reżim Trzymam kciukasy!

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Spwareczk, dzięki :) No i mnie też to ciekawi

Obliques - ok, już do mnie dociera, że to ma być trening siłowy, a nie trening wytrzymałościowy (czyli aerobowy, bez obciążenia). Poczytałam co trzeba i już wiem czym się różni trenowanie wytrzymałości siłowej od treningu wytrzymałościowego. Czyli jak już będę na to gotowa, to zacznę dodawać obciążenia do tych ćwiczeń, które teraz robię z cc. W przypadku wypadów przeskokiem zrobię chyba jak ten pan - wezmę sztangę na plecy.




Nie jestem tylko pewna, o czym pisałaś "masz tu 3 serie, podchozisz do nich rozgrzana juz i nie progresujesz w seriach ale dobierasz ciężar tak by zmieśćić sie w zadanej ilości powtórzeń we wszytskich seriach do upadku". Miałaś na myśli ten trening z 3 obwodami, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Z uwagi na to, ze sporo biegam z plecakiem, przyszło mi do głowy, ze takie dynamiczne ćwiczenia z obciążeniem wygodnie byłoby robić w plecakiem właśnie. Nie chciałabym ze sztangą stracić równowagi:)

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
O, i to jest myśl! Te wypady z przeskokiem i przysiady z wyskokiem świetnie by się robiło z plecakiem! O ile by się nie obijał za bardzo po plecach Tylko skąd go wziąć na siłce, oto jest pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Sa jeszcze obciazniki na rzepy, ale to niskiej wagi wszystko.

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tłuszczyku.

Następny temat

Chcę schudnąć raz na zawsze

WHEY premium