SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwolnij! Szkoda życia %-) Czyli trochę filozofii dla młodych.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3837
Koniu151:Artykuł baaaardzo pouczający :)
Mam takie pytanie, czy jest możliwość porozmawiania z Tobą na priv chwilkę ??? Chciałem Ci @ wysłać, ale nie mam abona :( Jeżeli mógłbyś do mnie na gg napisać bardzo byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
jak chcesz bym się wypowiedział/doradził załóż temat na forum i podeślij mi link na gg

eot.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3837
Ok ok ale nawet jakbym chciał Ci na gg podesłać linka to nie mogę, gdyż po kliknięciu w "rozmowa" w twoim profilu wyskakuje mi okienko:" Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "gg" nie jest przypisany do żadnego programu"
próbowałem na Explorerze i też nie da rady.

apokalipsasorry już koniec rozmów nie na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
wejdz w profil konia, i najedz kursorem myszy na napisz "rozmowa" i zobaczysz w pasku stanu numer gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Dobry art. choć moim zdaniem nie trafi do tych ,do ktorych miał trafić.Z własnego doświadczenia wiem ,że taki 15 letni chłopak "wie lepiej" i nawet po przeczytaniu tego pomyśli "ale ja przecież dobrze ćwicze" ,a potem idzie machać 20 serii na płaskiej z max ciężarem.

Osobiście uważam ,ze "na poważnie" zająć siłownią powinno się w wieku około 16/17 lat ,ale to tylko moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Spoko. Wbew pozorom ten art trafia do mlodych. Coraz wiecej pojawia sie 15-tkow z watpliwosciami czy powinni cwiczyc. I o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984


widziałem już z 2 posty, w których pytali czy mogą powołując się na tego arta

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nom. Dobra robota. Bo tez nie wierzylem, ze to cos da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 711
Witam, przeczytałem twój artykul, ktory dal mi do myslenia. Pytanie moze wydac sie trywialne, ale wole sie zapytac niz pozniej zalowac.
Otoz mam 15 lat, wykonuje a6w, robie pompki, cwicze z hantlami. Od jakiegoś czasu odczuwam lekkie bóle kręgosłupa, nie wiem czym jest to spowodowane. Z poczatku myslalem, ze przyczyna sa zle wykonywane pompki, ale pozniej zmienilem zdanie. Czy powodem tychze bolow jest dlugie siedzenie przed komputerem?(w weekendy nawet 8-10h). Jesli tak, to ogranicze czas spedzany przed ekranem komputera do 2-3h max. Od jutra zaczynam biegac, wedlug planu treningowego, ktory znalazlem na pewnym forum. Od 2 do 3 razy w tygodniu mam zamiar chodzic na basen. Czy po tych wszystkich wysilkach fizycznych nie bede zbyt przemeczony?. Czy mam z czegos zrezygnowac?. Prosze was, ekspertow w tej dziedzinie o udzielenie mi satysfakcjonujacej odpowiedzi. Z gory dzieki.

"Before we find a world peace, we gotta find a peace in that war on the streets". - Tupac Shakur

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening dla poczatkujacego

Następny temat

Flakowate mięśnie

WHEY premium