SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwolnij! Szkoda życia %-) Czyli trochę filozofii dla młodych.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Koniu jak miałeś to schorzenie kręgosłupa to ćwiczyłeś dalej czy przerwałeś trening na jakiś czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
prawie cały okres "robienia formy na lato" miałem z głowy.
teraz wszystko ok, kiedyś było dość niewesoło.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

A czy pod okiem fachowca i chodzeniem na basen, można trenować na siłowni? Narazie ogólno - rozwojówka na wzmocnienie, od września trening na masę.

Mam 14 lat, a mocna już budowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oczywiscie ze tak.

zwlaszcza pod okiem fachowca - zadba o technike, doradzi rozsadne ciezary jak i ćwiczenia. nie powinien radzic cięzkich cwiczen siedząc chociazby, oraz robic serii do zalamania miesniowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie,
zawsze powtarza, że lepiej mniejszy ciężar a te 2x więcej powtórzeń i dokładniej

Dzięki



Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-06-09 17:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaskoczyłeś mnie koniu tym artykułem fajnie sie czytało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
Prawda, tylko z bieganiem coś nie tak. Mam 31 lat, 120 kg, 15 lat stażu na siłowni i gram w piłkę w A-klasie A że kręgosłup siada od dawna, to inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3594
No koles trzeba Ci to przyznac,naprawde bardzo sensowny artykul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Mnie osobiście nie podoba się ten artykuł. Nie wiem kto to pisał, ale ten koleś musi mieć - jak to mądrze nazwał kiedyś Tom Platz - kaca psychicznego z lat dzieciństwa, kiedy to mamusia wołała: "niebiegaj tyle synku, bo się zmęczysz".
Piękna kulturystyki nie poznasz na lekkim treningu, ale na ciężkim. A taki artykuł poniża młodych i robi im siano w glowie. Należałoby go usunąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
strongzonk - n/c.

Koniu, pytanie - zaczynałeś "Pod rywalem"? Bo jak ja się tam zapisywałem, to była niepisana zasada, że trzeba mieć skończone 16 lat albo papier od starych (ale to było z 12 czy 13 lat temu). Nie będę tu pisał o kwalifikacjach prowadzących siłownię.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening dla poczatkujacego

Następny temat

Flakowate mięśnie

WHEY premium