SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PatLu/Redukcja dla 32-latki czyli mlodej laski :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Lady M z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526
Witam noworocznie! :)

Przymierzam sie do napisania tutaj juz kawal czasu, jakos nie wychodzilo. nwy rok mnie zmotywowal chyba.
Nie chcialam zaczynac nowego tematu z poczatku, ale potrzebuyje jednak waszej pomocy, nie dam rady sama! wsyztskie posty ktore znajduje pisane sa przez dziewczyny duzo mlodsze, organizm troche inaczej dziala w moim wieku i 20 latki.
Potrzebuje pomocy z ulozeniem dokladnego planu cwiczen oraz diety. probowaöam kilka razy ale zero wynikow wiec robie na 100% cos zle.


Wiek :32
Waga :57
Wzrost :164
Obwód w biuście :87
Obwód pod biustem :80
Obwód talii w najwęższym miejscu :74
Obwód na wysokości pępka :80
Obwód bioder :90
Obwód uda: 56
Obwód łydki: 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : plecy, uda, brzuch, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz :brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia 5-6 razy w tygodniu: trening silowy na zajeciach body pump, kettlebells, aeroby: spinning, bierznia. do tego pilates lub yoga raz w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: ´jajko, pomidor/ogorek, kawa.
Co lubisz jeść na obiad : ryba, warzywa
Co jako przekąskę :owoc
Co jako deser :owoc, lody, ciastko
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : b. dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: rower, body pump.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : odzywki bialkowe
Stosowane wcześniej diety : najczescie straanie sie jesc mnie co sprowadzalo sie do niejedzienia w ciagu dnia i napadach obzarstwa wieczorami, naturalnie (!)

Jestem dosc mocnej budowy ale niewysoka. Cwicze duzo bo to uwielbiam, ale nie sadze by te moje cwiczenia byly przemyslane z glowa: miesnie sa, ale leza sobie slodko ukryte pod tluszczykiem. Przeszkadza mi to po prostu. Zmora sa uda i brzuch. Juz mam po prostu dosyc kupowania spodni co ok 6 miesiecy!! (przecieraja sie w udach). No i te ramiona..
Dosyc biadolenia! Jestem zdecydowana wziac sie za siebie na powaznie ale bez waszej profesjonalnej pomocy moge zapomniec. Pomozecie??

Zmieniony przez - PatLu w dniu 2011-01-01 15:38:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526
Micha dzisiejsza:





Dzisiejszy trening:

A Wypady z hantelkami 5/5/5
B1 Wyciskanie skos gora 16/18,3 (10x zamiast 12)/23 (10xzamiast 12 - wymieklam)
B2 Przyciaganie drazka dolnego siedzac 36/38,3/43
C1 Prostowanie nog w siedzeniu 25,3/27,5/30
C2 Wznosy z opadu
D Plank (inteligentnie nie zabralam ze soba komorki wiec nie wiem ile sie meczylam)



Zmieniony przez - PatLu w dniu 2011-03-20 22:37:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie zartuj, 32lata to jeszcze wiek w ktorym dzialamy zupelnie sprawnie
A "nas" po 30ste jest tu wiecej,

Dobra napisz swoj przykladowy jadlospis i powiedz jakie proporcje BWT i ile kalorii masz.
Twoja waga jest prawidlowa, na pewno zrzucenie tluszczu z brzucha jest twoim priorytetem, ale jedno musisz wziac pod uwage, po odchudzeniu nie moze byc mozwy o powrocie do diety jaka teraz masz inaczej szkoda czasu i fatygi.
Dla kobiet o Twoim typie sylwetki weglowodany proste to temat tabu na zawsze

Trenin oczywiscie trzeba troche przemodelowac, bo ilosciowo bijesz na glowe zawodowcow i zameczasz sie a nie stymulujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A "nas" po 30ste jest tu wiecej

No

Witamy wśród Lejdis Jeśli możesz, daj foty sylwetki, ocenimy obiektywnie, czy jest tak "źle" jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja tez mam takie wymiary

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526
Wielkie dzieki za odpowiedz! Fajnie ze nie tylko ja tu jestem ze "starszakow"
Foty obiecuje na jutro.
Jedna wazna rzecz w zwiazku z dieta i treningiem: troche mi ciezko je do siebie dopasowac. Cwicze po 17:30 do ok 20. Czyli jak wrzuce odzywke natychmiast po treningu to kolejny posilek musi byc moim ostatnim - jestem w domu w okolicach 21, za pozno na 2-3 posilki.

Jadlospis (nie podaje wartosci warzyw - prosze napiszcie jesli powinnam. wycztalam ze moge dowoli wiec..):

I. 1 jajko, pomidor B6,5 T5 W0,3-73kcal

II. serek wiejski 250g, 1/2 awokado B31 T17,5 W7-305kcal

III.dorsz 200g , brokuly, kasza gryczana 30g B40 T2,4 W19-257kcal

IV.serek wiejski 125g, 1 mandarynka B15,6 T4,2, W11,3-154,5kcal

trening

V. odzywka : B34,5 T5,6 W15,9 - 254 kcal

VI. serek wiejski 125g, 1/2 awokado B12,1 T8,5 W7 192,5

Razem wyszlo mi 1236 kcal. B143,6 - T44,8 - W57,2


Za malo kcal chyba. gdzie i co mam odjac/dodac? Jakos tych tluszczow mi duzo wyszlo..

Ja nie bardzo wiem jaki rozklad skladnikow kiedy. Kieruje sie tutaj zasada ze wegle okoltreningowo, ale czy to ok? Moze wrzucic banana zaraz po treningu z odzywka?
Owoce wyrzucam, slodycze i inne takie smieci rowniez. Z tluszczow biore olej lniany i awokado.
Zapomnialam napisac ze jestem wegetarianka wiec kura odpada za to ryby wszelkiego rodzaju jak najbardziej.

Uf.. latwe to to nie bylo musze przyznac ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526


a oto foty! przod..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526


oraz tyl dla ludzi o mocnych nerwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he my tu zupelnie w odwrotnym kierunku, masz za malo tluszcy i za malo kalorii Bialka ok, weglowodanow... serio tyle ci wystarcza zadowolona jestes, czujesz sie dobrze, jestes w stanie tyle jesc juz przez cale zycie?
To sa wazne pytania bo musisz wziac pod uwage ze twoja dieta powinna byc jak najblizsza temu jak masz zamiar (czy w ogole) jesz na co dzien.

w kazdym badz razie, jezeli starcza ci ww to dobij tluszczem do 1800kcal, a jezeli chcesz wiecej ww to podnies do 120g i dobij reszte tluszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526
no ja podejrzewam ze za malo kalorii, ale we ztu badz madry. wydawalo mi sie ze jest git i prosze jak wyszlo.
A propos diety na cale zycie: w ankiecie zapomnialam napisac ze ja nie za dobrze reaguje na glutenm a to swinstwo znajduje sie wlasciwie wszedzie (ww), ryzu nie lubie. wiec moge sobie troche mniej tych ww dac, poza tym troche jest i w warzywach.
ja sie najlepiej czuje jak jem zero wegli na kolacje: jakies bialko i salata z oliwa i ja jaestem happy, czuje sie wtedy najlepiej. jak zwiekszam wegle to puchne :( - zobacz zreszta zdjecia-koszmar! (porownujac ze stycczniem zeszlego roku)

ok, gdzie mam dodac tluszcze? ja do kazdego posilku gdzie sa warzywa dodaje zawsze lyzeczke oleju lnianego albo awokado. troche sie balam z czyms przesadzic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo ładny avatar :)

i super sylwetka startowa. przede wszystkim masz jędrne ciało, trochę podrasować i będzie ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć PatLu
jeśli chcesz dodawać tłuszcze, to orzechy bardzo dobrze je podbijają więc jeśli lubisz, to spokojnie możesz jeść migdały, włoskie, laskowe, brazylijskie... byle nie ziemne.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Basstian Dziennik forma na lato 2011, zdjęcia str. 4

Następny temat

Powrót na siłownie, problem z dniami treningowymi

WHEY premium