SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększ swoje łapy o 3cm w miecha !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
no ale ten trtening to masz ze lapa 3 razy na tydzien,wiec lepiej armagedon niz ten w tym arcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja bym robil ew. taki plan łapa 2x tydzien po 8-9 serii na bic/tric [po 3 cwiczenia wychodzilo]
inne partie lajcikowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
nieeeee Nemezis to nie było 12 kilo masy w miesiąc tylko "9 kg masy mieśniowej w 14 dni" mam to na kompie jak chececie to tu zamieszcze

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
hEHE najbardziej na allegro mi sie podobało "nie ufaj planom 12kg masy w 2 tygodnie- to brednie, ale mój plan pozwoli Ci rozwinąć 10kg masy w tydzień" :/ i zjęcia ludzi co z rok na siłce przebywali :P jakby mi takie foto zamieścił bez mej zgody to bym kupił 1 egzemplaż żeby tylko dane mieć :P a co potem by sie wydarzyło hrhrhr :P... BTW ciekaw jestem kiedy byędzie 3kg masy w dzień/

"Bóg nie żyje"- Friedrich Nietchze
"Nietchze nie żyje"- Bóg
Trójbój I'm lovin it ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 241 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Lobo jeśli chcesz robić ten trening to nie opuszczaj ostatniego treningu. W tym właśnie jest POWER!!! Ale dobrze go zaplanuj. Ja gdy go stosowałem po bombardowaniu zachorowałem. A i przyszło mi 2,5 cm.

http://www.sfd.pl/temat198140/  .Jeżeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu-->>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
EDZIO,co masz na mysli dobrze go zaplanuj?przecierz jest caly rozpisany?wiec o co chodzi?cos zmieniales czy jak?i jak go robiles to na czyms byles?i jaki byl twoj staz treningowy?tak z ciekawosci bo wiesz to tez jest wazne jesli chodzi o wzrosty nawet na obojetnie jakim treningu a chce sie cos dowiedziec od kogos kto to zrobil?bo sie boje ze mi lapy to zmaleja od tego,a nie urosna,bo trza przyznac ze to niezly hardcore ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Kumpel stosowal ten sposob.. 3x7 na bica.. jest przekichany jak robie bica 35kg to ja to sprobowalem to 25 musialem koniec..

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131
najlepiej jak bedzie robił 2 albo 3razuy w tygodniu łape a cwiczenia rób na przemian biceps triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
czy warto próbować bez suplementacji? z samą dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3370


bylo juz kiedys...
https://www.sfd.pl/temat133559/
tam sa opisane troche efekty,jakie ludzie po tym mieli, ale patrzac na Twoj profil, to ja bym tego treningu nie stosowal.

Nie je sie żółtego śniegu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piosenka o kulturyście

Następny temat

CZYJE TO ROZPISKI

WHEY premium