SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie brzucha i boczków.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 391
Moje pytanie jest czy przez samo bieganie około 4-5 razy w tygodniu, efekty będą widoczne i zadowalające? Wiem, że podstawa to też dieta. Z tym wiąże się moje drugie pytanie, czy nie układając monotonnej diety a ograniczając tylko słodycze, piwko, smażone, bieganie nie pójdzie na marne?

Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 82
Wzrost : 182
Aktywność w ciągu dnia : studia, ogólnie tryb siedzący
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : sobota, basen 45 min od miesiąca, głównie dla przyjemności,
Odżywianie : smażone, smażone, smażone.
Słabości do jedzenia: pizza w weekend, spaghetti bolognese.
Cel : redukcja rozłożona w czasie - do czerwca
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie, basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -





Zmieniony przez - Tony7 w dniu 2013-02-02 23:00:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
wywal z zywienia smażone i przejdz na gotowane lub pieczone....oblicz ile musisz dostarczyc B:W:T...ja biegałem przed sniadaniem i zaczeło leciec wiec i Tobie poleci jesli bedziesz dobrze sie odzywiał...Mario ma racje raz w tyg. (ja mam niedziele u Mamusi :) ) mozesz Sobie pozwolic na cos mocniejszego w tłuszcz....Dobre i zdrowe odzywianie powinienes wrzucic w nawyk i sie go trzymac, nie tylko bedziesz tracil i trzymal dobra sylwetke to jeszcze o wiele lepiej bedziesz sie czul niz opychanie sie pizza i zapijanie browarem lub cola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4345
Bieganie na pewno nie zaszkodzi ale skup się na diecie nie musi być monotonna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 391
A czy z diety musiałbym wyrzucić takie rzeczy jak pierogi, schabowe, bigosy? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4345
Jak poczytasz trochę, to przestaniesz zadawać głupie pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
dieta by byla najlepszym rozwiazaniem.jednak jak jej nie mozesz miec to mysle ze ograniczenie tlustych,smazonych rzeczy,piwa,slodyczy cos da.pamietaj by pomimo tego jesc 5 razy dziennie.wtedy organizm jest przyzwyczajony i nie musi zbierac tluszczyku na zapas. biegaj rob brzuszki cwicz. efekty beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
5 posiłków nie jest akurat wyznacznikiem prawidłowego żywienia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kuba___40 - dieta = sposób odżywiania, każdy wiec ma dietę, jeden lepszą drugi gorszą. Gorsza nie wróży postępu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1598
Tony7
A czy z diety musiałbym wyrzucić takie rzeczy jak pierogi, schabowe, bigosy? :D


nie no masakra...
dieta sobie jakas znajdz i dorzuć bieganie to efekty bedziesz miał znakomite jak chcesz to ja tez zaczynam to sie mozesz zgłosic do mnie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1598
Koniu151
5 posiłków nie jest akurat wyznacznikiem prawidłowego żywienia.


swiete słowa trzeba patrzec co sie je znam niektórych co jedza tylko 3 posiłki i wygladaja super ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Co do twoich słabości to nawet na diecie ogólnie raz w tygodniu można sobie pozwolić na zjedzenie tego na co ma się ochotę, oczywiście w rozsądnych ilościach i o odpowiedniej porze dnia :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - kilka pytań (wątpliwości)

Następny temat

zrzucenie kilku kilogramow/ dieta

WHEY premium