SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmniejszenie BF Proszę o pomoc!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Witam! Jestem tutaj nowa proszę o pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej przede wszystkim o to mi chodzi. Ale zależy mi także na mięśniach nóg i pośladków.
Od miesiąca chodzę regularnie na siłownie:
3 razy w tygodniu sesja treningowa ok 1.5 godziny
15 min. truchtu na rozgrzewkę
potem: w zależności od dnia: plecy-barki-nogi-brzuch, klatka-biceps-brzuch, triceps-nogi-brzuch;
Póki co nie jestem w stanie podnosić dużo, ale też nie o to mi chodzi chcę ujędrnić, wysmuklić mięśnie a przede wszystkim pozbyć się BF;
trenuję powtórzeniami: 12-10-8-6;
na koniec sesja ok. 5 interwałów: 1 min szybkiego marszu 1 minuta bieg 13.5km/h
mam 168cm ważę obecnie 54kg. Proszę o pomoc. Dziennik żywieniowy będę dodawała systematycznie









Zmieniony przez - zajaranaxzyciem w dniu 2014-04-17 23:44:59




Zmieniony przez - zajaranaxzyciem w dniu 2014-04-17 23:45:39




Zmieniony przez - zajaranaxzyciem w dniu 2014-04-17 23:46:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
A jak to ma się do rozkładu podanego przez Obliques? Cielęciem jesteś ze tylko mleko jesz Nabiał ogranicz do porcji dziennie - porcja 150-200g. Czytaj co jedzą Ladies i według tego układaj miski.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jesteś wychudzona, dieta jest głodówkowa, a dobór jakościowy produktów słaby.

Masz okres?

Chcesz pomocy - wypełnij ankietę i daj dokładną wypiskę z treningu (wraz z obciążeniami). I zastanów się, czy chcesz zacząć jesć, bo mam wrażenie, że masz parcie na chudość.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Barki:
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
12 x 2kg; 10 x 4kg; 8 x 4kg; 6 x 6kg;
wyciskanie sztangielek
12 x 2kg; 10 x 4kg; 8 x 4kg; 6 x 6kg;

Plecy:
ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem;
12 x 2 sztabki; 10 x 3 sztabki; 8 x 3 sztabki; 6 x 4 sztabki;
przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim
taka sama zależność jak wyżej;
wiosłowanie:
12 x gryf; 10 x obciążenie 10kg; 8 razy obciążenie 15kg; 6 razy obciążenie 17.5kg;

Nogi:
przysiady ze sztangielkami: 12 x 8kg;- 4 serie;
wypychanie ciężaru wolnego na suwnicy:
12 x sama suwnica; 10 x obciążenie 20kg; 8 razy obciążenie 25kg; 6 razy obciążenie 30kg;
przysiady wykroczne: 12 x 8kg - 4 serie;

Klatka:
wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 12 x gryf; 10 x 5kg obciążenia; 8 x 7.5kg obciążenia; 6 x 8kg obciążenia;
rozpiętki w siadzie na maszynie: 12 x maszyna; 10 x 2 sztabki; 8 x 3 sztabki; 6 x 4 sztabki;

Biceps:
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem:
12 x 2kg; 10 x 4kg; 8 x 4kg; 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc uchwytem młotkowym:
to samo co wyżej;

Triceps:
prostowanie ramion na wyciągu stojąc:
12 x maszyna; 10 x 2 sztabki; 8 x3 sztabki; 6 x 3 sztabki;
wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie:
12 x 2kg; 10 x 4kg; 8 x 4kg; 6 x 6kg;

Brzuch:
skłony w leżeniu głową w dół 4 serie po 20 razy naprzemiennie z unoszeniem nóg w zwisie na drążku 4 serie po 10 razy;
skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc 4 serie po 15 razy (7sztabek) naprzemiennie ze skłonami bocznymi ze sztangielką w ręce 4 serie po 15 razy na każdą rękę ciężarem 14kg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Wiek : 19
Waga : 54
Wzrost : 168
Obwód w biuście(1) : 86
Obwód pod biustem : 75
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 68
Obwód na wysokości pępka : 74
Obwód bioder (3): 88
Obwód uda w najszerszym miejscu: 51
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch,talia;
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi, ręce;
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: trening siłowy (rozpoćzety niecały miesiąc temu) 3x w tyg. + interwały;
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki z mlekiem;
Co lubisz jeść na obiad : obojętne;
Co jako przekąskę : jabłka;
Co jako deser : lody; suszone śliwki; rodzynki;
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia: dobry;
czy regularnie miesiączkujesz: nie;
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie;
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie;
czy rodziłaś: nie;
Preferowane formy aktywności fizycznej: trening siłowy; jogging; koszykówka; siatkówka;
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie;
Stosowane wcześniej diety : nie;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Dziś z dietą na bakier.
Błagam pomóżcie mi zwłaszcza to uwypuklenie na dole brzucha i tłuszcz z niego chcę zredukować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dlaczego nie masz miesiączki?
Ta dieta to masakra, jesteś w stanie zacząć normalnie jeść?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-04-19 00:44:46

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
mam ale nieregularną... Normalnie tzn jak? wydwałao mi się że te 1500kcal biorąc pod uwagę że chce zmniejszyc otłuszczenie to jest w porządku o.O. Dziś garnek jest masakrą bo zabiegany dzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak będziesz jadła tak skandalicznie mało tłuszczu, to za chwilę nie będziesz miała wcale.

Nie masz się z czego odchudzać, bo już wyglądasz jak kościotrup. Jeżeli sama tego nie dostrzegasz, to myślę, że nie obędzie się bez pomocy dobrego psychologa.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Nie mówię, że jestem gruba, ale chciałabym zmniejszyć otłuszczenie brzucha, tak, żeby było widać mięśnie, głównie o to mi chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
Ja nie bede nic doradzala bo za cienka w tym jestem. Opowiem Ci tylko cos o sobie. Wlasnie w wieku 18-21-22 lat to co bylo dla mnie najwazniejsze to waga. To byla moja mysl przewodnia chuda - piekna :D. I tak oto doprowadzilam sie do wagi 46kg (166 wzrostu). W tygodnu prawie nic nie jadlam za to na weekendy obrzeralam sie :). Co jeszcze bylo dla mnie wazne, no oczywiscie miesnie brzycha i posladkow. Wiec robilam tysiace brzuszkow, sklonow, jakis wymachow nogami itp. Efekt - zero miesni brzucha i wciaz, przy tak niskiej wadze "podwojne" poslady :D. To byl czas studiow, po tym przyszlo zycie codzienne, praca iiii zero sil, ciagle zmeczenie, depresjia, placz, zle samopoczucie, ogolnie zaczelam czuc sie jak kupa. Wiec postanowilam cos z tym zrobic i zaczelam jesc i cwiczyc silowo. Na poczatku oczywiscie jadlam baedzo nieumiejetnie i zalalo mnie tluszczem :D. Wiec co odchudzam sie = jem bardzo malo i znowu brak sily do dzialania :/. Na szczescie istnieja takie fora, masa wiadomosci w internecie i ludzie z doswiadczeniem. Wiec do dziela ;) i oczywiscie zacznij od analizy samej siebie ;)

P.S. no a teraz mam juz zupelnie inne cele, ale to inna bajka :D

Jeszcze zapomnialam wspomniec o psujacuch sie zebach i wypadajacych wlosach.

Zmieniony przez - JolLig w dniu 2014-04-19 11:50:01

Zmieniony przez - JolLig w dniu 2014-04-19 11:57:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja wagi i centrymetrów.. Podpowiedzcie :)

Następny temat

Pączki pączki - ZA DARMO!/ SPAM

WHEY premium