SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw odżywek firmy Olimp. Jak zastosować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1443

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

79

Wzrost

190

Staż treningowy

6 miesięcy

Obwód pasa

85 cm

Obwód klatki piersiowej

96 cm

Obwód uda

50 cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

bieganie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

koszykówka, boks, ścianka do wspinaczki

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

produkty wysokobiałkowe itp

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

500 zł

Cel/problem/opis

czysta masa mięśniowa i siła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Jakiś czas temu miałem okazję kupić zestaw odżywek firmy Olimp w dobrej cenie. Niedługo planuję poworót na siłownie (dość intensywny, narazie czynię przygotowania). W związku z tym chciałbym zapytać bardziej doświadczonych graczy jak stosować dobrze odżywki które kupiłem żeby uzyskać jak najlepszy efekt. Zestaw składa się z takich komponentów:

2 x Olimp Massacra (1375 g)
6 x Gain Bolic 6000 (1000 g)
1 x BCAA XplodePowder (700 g)
6 x HMBolon Megacaps (30 kapsułek)
5 x Amino5500 Megacaps (30 kapsułek)

Chodzi mi o to jak połączyć dobrze te odżywki które kupiłem. Czy może wszystko wrzucić w jeden długi cykl treningowy? Mój staż na siłowni nie jest zbyt długi ale mam solidne podstawy, że tak ujmę sprawę. Oprócz tego posiadam dodatkowy budżet na kupno jakiś witamin lub innych odżywek. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi gdyż to dla mnie ważne. Mam zamiar 2 miesiące ćwiczyć na sucho z dietą po czym przejść do cyklu treningowego z odżywkami. Czy według was to dobry wybór?

Pozdro&Peace

'Warto czasem złapać bliznę, od życia. By unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
skitzz
Dokupię monohydratu kreatyny który wrzucę na 'rozruchu' po czym przejdę na Massacrę. Dołączę do tego HMBolon w kapsułkach i gainera. Do tego jeszcze pakiet witamin no i oczywiscie dieta. Następnie dla utrzymania efektu kupię białko które chciałbym brać z aminokwasami i bcaa? Uważacie że takie zestawienie będzie dobrze procentować ? Proszę o jakąś skromną opinie.


1 mono ok
2 przejdziesz na massacrę - w sumie to jedno 2go nie wyklucza w cyklu (IMO slaby produkt) ale ok
3 HMB w jakim celu? nie masz na co kasy przeznaczyć ?
4 witaminy jak witaminy, dieta podstawa
5 białko i aminokwasy - doczytaj co z czego się składa bo to kuleje a później dopiero ogarnij stosowanie

białko, aminokwasy i bcaa - przejrzyj skład, bo podsumować można to jednym zdaniem, wszystko jest albo składa się z amin.
---
suple to dodatek, a dla podtrzymania efektu po cyklu dieta i trening wystarczy

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Najpierw oblicz zapotrzebowanie kaloryczne. Potem ewentualnie zainwestuj w białko, kreatynę ew. węglowodany wg braków w diecie. HMB w ogóle odpuść, a aminki na tym etapie też Ci nie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
kasa wyrzucona w bloto.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Dokładnie j/w
Następnym razem proponuję ci byś przed zakupem pytał na forum czego ci potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale hmb tylko blister to nie tak strasznie, jak cykl kreatynowy to samej massacry nie starczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
TomQ-MAG
kasa wyrzucona w bloto.



Napisałem, że kupiłem to na okazji więc cena 300 zł za taki zestaw to dobra cena. Data ważności jest do 2013 roku więc z niektórymi suplementami mogę się wtrzymać. Pozatym prosiłem o jakąś konkretną radę, więc skoro masz tyle do powiedzenia to dzięki, w forum chyba nie chodzi o nabijanie postów. Co do innej wypowiedzi to dlaczego Massacry nie starczy? Chodzi mi żeby ktoś podpowiedział co z czym mogę połączyć. Takie informacje bardziej mnie interesują. Kolega radził mi żebym dokupił białko i połączył razem z bcaa i amino5500. Massacrę można chyba dobrze połączyc z gainerem, a HMB w blistrach by do tego pasowało ?

'Warto czasem złapać bliznę, od życia. By unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Gainer=jedzenie w proszku w przybliżeniou ryż, czyli wg kolegi równie dobrze możesz łączyc masacre z ryżem, chcesz ją stosować jako stack kreatynowy czy przedtreningowo?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
A możesz szybko wyjaśnić jaka będzie różnica jeśli będę stosował jako stack kreatynowy lub przedtreningowo ? Wg zalecen powinno się w dzien treningu 1 dawke rano i jedna przedtreningiem ? a co myślisz o połączeniu aminokwasow, bcaa i białka ?

'Warto czasem złapać bliznę, od życia. By unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja bym dal massacre porcje przed i po treningu, w dzieb bez treningu jedna porcja rano.
bcaa przed treningowo i w trakcie
aminy okolo 15-20g po treningowo
bialko wg brakow
hmb daj 3g po treningowo i ze 3g w ciagu dnia

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-08-26 18:31:50

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
skitzz wg mnie te 6 miesięcy które ćwiczysz to bym poczekał jeszcze z 4miesiące, dokupił mono np OLIMPU i zrobił dobry cykl , PS:dokup witaminy OLIMP multiple m jak masz możliwość sprzedaj HMP i kup BCAA,Beta Alaninę

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Tak to jest niestety jak ktoś się rzuci na suple zanim ogarnie pozostałe elementy treningu :) I potem są opinie, że po HMB wzrosła masa:) HMBolon to produkt złożony w znacznej mierze np. z argininy więc całość powinna dobrze działac.

Jak data ważności do 2013 to na razie się wstrzymaj. Gainera wg braków w diecie - ale u Ciebie widać, że tych kalorii potrzeba.
Dokup białko, po jakimś czasie monohydrat kreatyny (firma obojętna, ja biorę najtańszą) bo i tak pewnie nie wytrzymasz :)
Cykl na masakrze plus ewentualnie CP zrób za rok, żebyś mógł zanotować ciągły progres.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nocne białko

Następny temat

suplementy nie wiem jak dawkowac

WHEY premium