SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw odżywek co i jak?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Witam
Kupiłem taki zestaw odżywek :
-mutant mass
-mutant whey
-mutant amino
-mutant madness
Chciałem zapytać jak to brać i czy można wszystko na raz czy np jak się skończy mass to wtedy whey zacząć?
Ze względu na pracę nie jestem w stanie jeść często i dobrze , jem 2 -3 razy dziennie więc chcę resztę uzupełnić odżywkami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Cel masa. 26 lat 78kg 170 wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 995
Nic Ci to nie da bez diety, gainer i białko powinno iść jako jej uzupełnienie. Poczytaj o diecie, makroskładnikach. Whey jest do nabicia białka w makro gdy nie wyciągniesz tyle ile powinieneś z jedzenia, Gainer pomaga Ci też nabić tłuszcze oraz węglowodany. Dlatego nie da się wprost odpowiedzieć na Twoje pytanie bo wszystko zależy czego Ci w diecie zabraknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
białko i gainer wg braków tutaj Ci nikt nie poda kiedy i ile, aminokwasy słaby wybór, praktycznie wziąłeś odzywkę białkową zamknięta w kapsach, z 10 kapsów po treningu mozesz sobie wziąć, madnes przed treningami
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
To nie jest tak ze nic nie da...oczywiście że coś da.powiedzmy kiedy powinienem zjeść cośniadanie ale nie mam czasu wtedy pije mass.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
10 tabletek na raz mam wziąć? ? Ja myślałem że 1-2 max ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w 2 tabletkach masz 2g białka, to jest tyle co nic, jak już wspomniałem te aminokwasy to jest normalne białko tylko że hydrolizat WPH czyl;i 2 kapsy to tak jakbyś sobie wziął ok 4g mutant wheya.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61
Siemka !
W suplementacji zapomniałeś dodać najważniejszego elementu moim zdaniem - zestawu witamin i omega 3 ;)
Pozdrawiam !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Siemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40
Jakie polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple dla początkującego

Następny temat

BCAA Dawkowanie

WHEY premium