SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki zestaw odzywek na mase?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Zastanawiam sie jaki zestaw odzywek i suplementów na masę byłby dla mnie odpowiedni mam 18lat 182cm 73kg wagi: Miałem już jeden cykl z cm3 + l-glutamina z trecka + dextoza z treca + gainfast z marnymi skutkami. Jak na złość miesiąc po cyklu zaczołem coś przybywać, jadłem obwicie chociaż w sumie bez diety. Zastanawiałem sie nad zakupem cell pumpa, jakiegoś białka, witamin a poza tym nie wiem i dlatego pisze tutaj. Mam do dyspozycji 200-250zł jeśli możecie to wybierzcie mi coś odpowiedniego :). Raczej nie potrzebuje gainera bo w ciągu dnia zjadam dość dużo węgli, liczyłem je nawet kiedyś i wyszło mi ponad normę, ale białek zadziwiająco mało jest w większości produktów spożywczych wiec mogę mieć braki,a nie jestem hardcoreowcem żeby jeść twaróg i sery białe w dużych ilościach w ciągu dnia. Jeśli mi coś poradzicie będę naprawdę wdzięczny, liczę na skuteczne produkty w końcu większość z was ma już niejeden cykl za sobą :) :) z góry dzięki. Pozdrawiam całą społeczność sfd :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
chlopie:
kasza, ryz
kurczak, ser bialy
jakas oliwa z oliwek, oraz Twoje inne domysly i jedziesz :D

sam musze sie wziasc za diete :)

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
kup sobie monster mass i dokup BCCA
i zobacz jakie bedą efekty =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a powiedz mi po co gainery i bialka bez ulozonej diety . ze ktos bez diety sie zapatrzyl na krete to jeszcze ujdzie , ale uzupelniacze diety jesc bez zbilansowanych posilkow to jaki to ma cel ? a pozniej przychodzi i pisze ze marne skutki . chciales placic kase bez myslenia to masz marne skutki . niestety jak uzywasz supli nie wiedzac jak ich uzyc to mozesz sobie nimi dupe wycierac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Słuchaj wprawdzie masz racje nie mam diety ale jem ile wlezie liczyłem sobie kiedyś kalorie średnio tak z pamięci co jem i mi wychodziło nawet po 1000kalorii ponad normę dzienną jem bardzo dużo wyrobów z czekolady (głównie w godzinach szkolnych bo nie mam czasu na nic konkretnego) które maja mnóstwo węglowodanów, oczywiście nie tylko i wyłącznie. Może one nie są dobre do budowania masy :P nie jestem aż tak wtajemniczony dla mnie węglowodany to węglowodany nie znam sie na różnych rodzajach węglowodanów:) Wiec jeśli coś nie tak to proszę o informacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
to co ze jesz tyle kalorii jak przypusmy ze one pochodza w zlych proporcjach

np b/t/ww pochodza: 10%/80%/10% i to jest wowczas do ****y

musisz wiedziec ile g bialka na kg masy ciala powinienes dostarczyc
ile ww/kg ile t/kg!

nie wazne ile jesz tylko co jesz

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
masz dwa rodzaje weglowodanow: zlozone i proste
proste sa to m.in. te zawarte w slodyczach, bialym pieczywie, niektorych owocach, ich rozklad w organizmie jest krotki, dlatego maja krotki czas dzialania, sa wykorzystywane odrazu, intensywnie, po ich spozyciu czujesz najpierw przyplyw energii, a pozniej oslabienie, bo szybko przestaja dzialac
weglowodany zlozone rozkladaja sie w organizmie wolniej i energia nie jest uwalniana tak szybko jak przy rozkladzie weglowodanow prostych
w ciagu dnia powinno sie spozywac glownie weglowodany zlozone, a weglowodany proste po terningu, by szybko uzupelnic poziom cukru we krwii
do szkoly mozesz sobie zabierac kanapki z chleba razowego, ja tak robie, albo wafle ryzowe
a jedzac za duzo weglowodanow prostych nabywasz tkanki tluszczowej, poniewaz rozlozone weglowodany, bedac niewykorzystane zamieniane sa na tluszcze
w czekoladzie dodatkowo masz dawke tluszczu

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie w czekoladzie nalezy dodac niezdrowego tluszczu , bo to ze cos moze zawierac tluszcz to moze czesto byc zaleta a nie wada :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Ale przecież szlak by mnie trafił wszystko ważyć i przyrządzać dokładnie tyle ile ma być pół dnia by mi to chyba zajmowało :) A wracając do supli to przypuśćmy ze miałbym diete i co wypadałoby dorzucić bo nam troche temat przeszedł nie do tego działu:)?

Zmieniony przez - Petron w dniu 2008-03-23 01:58:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szlak cie trafia ze bys musial liczyc , ale ze wyrzucasz kase w bloto i nie masz efektow to nie szkoda ? tak sie sklada ze ja tez nie licze ... tylko tym sie roznie ze absolutnie nie ruszam supli , ktore sluza do uzupelniania diety ... tak ot to mozesz sobie nieprzesadzone witaminki lykac . a i nie zakladam tematow ze cos nie idzie bo znam tego dokladna przyczyne . tu nie chodzi o to ze chce cie przymusic aby zaczal liczyc tylko aby zobaczyl ze mimo iz supli w siebie napchales to efekty byly cienkie . naprawde myslisz ze klucz do sukcesu to zmiana supli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
W takim razie w ogóle nie posiadasz diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta - sposob odzywiania . zbilansowana dieta - to co masz na mysli .

takze diete ma kazdy . a zbilansowanej oczywiscie ze nie mam , to ze jestem na tym forum nie oznacza ze musze cwiczyc na mase itp. teraz zajmuje sie czyms zupelnie innym .
____
a i tak ogolnie to zapomnialem ci powiedziec w poprzednim poscie ze trafia to szlag a nie szlak


Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-03-23 12:09:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym się różni preparat eneretyczny od napoju energetycznego ??

Następny temat

Czy Gainer na diecie redukcyjnej może być

WHEY premium