SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ze świnki w kanarka %-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
ty masz 76 cmm w pasie?..

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
no jak rozpisales diete to miales bonus 2~3tys kcal zapewne i to nie byl moj pomysl wiec do mnie nie sap. napisalem jedynie prawde a ty sam przyznales ze glupio robiles i dlatego uwazam ze pochwaly ci sie nie naleza chocby przez bezmyslnosc. ucz sie na bledach i ciesz ze po redukcji 13kilo wygladasz wreszcie i tylko jak na 'normalnej masie'. ostatnie zdanie mowi chyba samo za siebie.

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Szczerze mowiąc efekty na plus,ale wymiary przesadzone pas 76 cm coś mi sie nie chce wierzyc,barki słabe,łapy dobre ale na 43 nie wyglądają.Pracuj dalej.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Napisałem to co uwazam > widze Grubaska ktory zrzucil troszke i ma duzą Tłusta Łape wogole mi sie nie podba wiec rzeźb sie!!!

Kto nie wyznacza celów nie osiągnie sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak izimnht

dalej jesteś strasznie spasiony,
przy 76 w pasie powinieneś mieć kratę

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
wymiar łapy to chyba podałeś na masakrycznej pompie po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ale rostepy sa po prostu>>>>>>>>>>>>>>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6867
Ale popekałes radze zacząć stosować jakieś maści ogólnie to niezły zrzut grtulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
thx guys za te dobre i złe
na rozstepy trzeba sie opalic bo blady jestem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
wawek poprawa jest miej w dupie nie redukuj tak az tyle.
Zbijaj stopniowo sezon w sezon bo po*****a taka robota wiem po sobie ostatnio wy***alem na to robilem red bez towaru i bylo lipa duzo miesniowej leci . Zbijaj powoli caly rok kontrolujac sie az dopracujesz sylwetke ja robie mase i gubie fat wymairy up wyglad up a brzuch coraz lepiej .
poprostu pilnuj sie
w ywmiary wierze bo na***** ma sciemniac pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Oceny Poraz Drugi

Następny temat

Ja i kolega z Siłowni By Turysta and Piotr.P

WHEY premium