SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdążyć przed skalpelem...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
Trening jak zawsze fajny, aeroby nudne, ale zrobione.



Zaplanowana miska, niestety, nie dojedzona. Bom przyszła po treningu i zasnęłam, i wypadł mi ostatni posiłek.
Przy tym wiosłowaniu sztangielkami w ogóle nie czuję by pracowały u mnie mięśnie najszersze grzbietu, chyba jednak zamienię to na maszynę.
Idę spać...


Zmieniony przez - samiz w dniu 2013-11-05 21:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
Niedzielny trening - OK. Aha, boli mnie prawy nadgarstek - nowość!



Plus zaległe miski. Przyznaję się bez bicia, że w sobotę świętowaliśmy urodziny syna, tak że wpadło nieco alkoholu...
Założenia: BWT - 120/125/70
Warzywa - zioła świeże prowansalskie, marchew, brukselka, cebula
















Zmieniony przez - samiz w dniu 2013-11-10 22:33:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
Pierwszy raz w życiu poszłam na jogę. Pomyślałam, że będzie dobrze się zrelaksować, a i porozciągać się trochę nie zaszkodzi.
Wyszło jakoś niefortunnie - rozbolała mnie głowa, i to mocno. Kiedy kładłam się na macie na podłodze, miałam uczucie, że leżę głową w dół. Do tego, chyba jestem uczulona na kadzidełka, przeszkadzał mi też zapach kurzu (tu nie jestem pewna - może urojonego). Z tego wszystkiego zaczęło mnie mdlić.
Czyli, nici z przyjemności :'-(

Miski - dzisiejsza oraz zaplanowana na jutro.
Założenia: BWT - 120/125/70





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 778
Dopiero zaczynam i podglądam różne kobitki, żeby się motywować i wspierać. Widzę jak lecą Ci centymetry - gratuluję! A co jest zayebiste, nie głodzisz się i tyyyyyyle masz jedzenia. :)

Powodzenia w dalszych zmaganiach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
intro7 - to prawda, ledwo potrafię wcisnąć w siebie tyle jedzenia, a przecież są jeszcze warzywa nieliczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
Dziś ostatni raz 2 serii po 15, następny trening będzie 2 x 12 (może uda mi się lepiej progresować z ciężarem)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
Trening - było fajnie, coraz bardziej podoba mi się rozciąganie



Bieżące miseczki
Założenia: BWT - 120/125/70
Warzywa - brokuły, cebula, szpinak, kapusta










Zmieniony przez - samiz w dniu 2013-11-14 20:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
samiz
Pierwszy raz w życiu poszłam na jogę. Pomyślałam, że będzie dobrze się zrelaksować, a i porozciągać się trochę nie zaszkodzi.
Wyszło jakoś niefortunnie - rozbolała mnie głowa, i to mocno. Kiedy kładłam się na macie na podłodze, miałam uczucie, że leżę głową w dół. Do tego, chyba jestem uczulona na kadzidełka, przeszkadzał mi też zapach kurzu (tu nie jestem pewna - może urojonego). Z tego wszystkiego zaczęło mnie mdlić.
Czyli, nici z przyjemności :'-(


Samiz - joga to nie tylko rozciąganie ale też ciężka praca mięśni ;)
Ja się nie spotkałam, żeby palili kadzidełka podczas zajęć ale nie jestem jakaś światowa, więc mogę się nie znać, wcale się nie dziwie że rozbolała się tobie głowa ja też źle reaguje na dziwne zapachy. A zapach kurzu musiał być z długo nie pranych koców, niestety tak się zdarza Nie zrażaj się do jogi, bo jest fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3639
Niniczka - ja też uważam, że nie powinnam się zrażać po pierwszym razie. Teraz siedzę i namiętnie oglądam filmiki na YT. Pójdę jeszcze raz, jeśli jednak nadal będę się źle czuć, to najwyżej zacznę robić na własną rękę ucząc się z filmików
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w uzyskaniu odpowiedniej figury

Następny temat

red pepperka - redukszyn i dowalenie mięśnia

WHEY premium