SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody w wyciskaniu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Cześć chciałbym się dowiedzieć czy jak ważę 70 kg. i podnoszę na klatę 110 kg , mam 16 lat. To mam jakieś szanse na zawodach juniorów 16-18 lat (szanse nie zająć ostatniego miejsca) Chciał bym wystartować/sprawdzić się i wielkim sukcesem by było dla mnie nie zając ostatniego miejsca. Czy z takim wynikiem nie ośmieszę się na zawodach ? z góry dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Szanse minimalne masz na nie zajecie ostatniego miejsca

A tak na powaznie to na ten wiek i wage bardzo dobry wynik. Ja bym na Twoim miejscy wstrzymalk sie jeszcze rok, utrzymal mniej wiecej ta wage i dorzucil 10-15 kg na sztandze - wtedy juz by bylo konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ładny wynik. Ja na Twoim miejscu bym startował jeśli myślisz poważnie o takich zawodach w przyszłości, zawsze to zapoznasz się z atmosferą, otoczeniem i w ogóle.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3427
jasne! niemasz nic do stracenia! startuj. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
16 lat i 110, dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
przy takiej wadze w wieku 16 lat jesli piszesz prawde to szacunek.. napewno warto zebys o tym pomyslal :)

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
jedz na bombie (zart) bardzo dobre wyniki silowe POWODZENIA

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
No nie wiem, mój znajomy (jak kiedyś miałem 17 lat ) cisnął już 140, więc podejrzewam, że na tych zawodach też znajdą się przynajmniej nie gorsi

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
a podnosisz do technicznie na komendy ??jak nie to dolicz sobie 10 kg w dodatku licz się z tym że na takich zawodach mogą startować w koszulach co daje im przewagę przynajmniej 20 % więcej wyciskają niż normalnie.. trenuj dalej w Twoim wieku tyle samo wyciskałem przy wadze 64 kg :)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 571
Bardzo dobry wynik, oczywiście że masz szanse na zawodach może nie na pierwsze miejsce ale na pewno w czołówce.
Ja mam prawie 2 razy tyle lat co ty i postanowiłem się wybrać na zawody lokalne w maju, a ważę 87kg i wyciskam 145kg i nawet myśle walczyć o podium:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Wszystko zależy od tego czy wyciskasz to regulaminowo i czy ten wynik jesteś w stanie osiągnąć dosyć często czy nie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam Mam Pytanie

Następny temat

Kilka pytań początkującego ;]

WHEY premium