SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody w wyciskaniu - młodzież

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Witam. Szukałem w internecie, ale niestety nie przyniosło to efektów. Chciałbym się spytamć , czy nie znacie jakichś zawodów w wyciskaniu sztangi, które odbywały by się w tym roku szkolnym na terenie małopolski. W grudniu zacznę 14 lat, sporty siłowe ćwiczę od roku, myślę, że nie zaszkodziłoby się sprawdzić. W grę wchodzą też zawody w armwrestlingu. Wie ktoś coś może o wyżej wymienionych imprezach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
I ważysz 75kg i kolega też wie że robi słaby wynik więc nie masz czym się chwalić
A do autora, nie patrz ile masz siły, jedź, doświadczenia nabierzesz, zobaczysz że zawody to frajda. Grunt to robić co się lubi. A jak z zawodami nie wiem, bo z mazowsza jestem.





Zmieniony przez - 90packer w dniu 2008-10-17 22:09:01

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
z wynikiem 65kg na klate daleko bys nie zaszedl raczej, sa tacy co i po 100 wyciskaja w tym wieku a tak poza tym to chyba jest tylko kategoria do 18 a tam to juz ponad 150 nieraz wyciskaja

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Ja mam kumpla,ma 17 lat wyciska ponad 130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Dobrze, ale mam dopiero niecałe 14 lat,co w połączeniu z moją wagą (ok. 55 kg... waga pokazuje 62 kg ale dużo zawyża:/) i tymi 65 kg daje niezły efekt według mnie. Nigdy nie zaszkodzi spróbować :).
A armwrestling? Macie jakieś propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja mam propozycje zebys zaczal jesc

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
W przyszłym roku kalendarzowym pewnie będą zawody tkkfu w Krakowie i Iwoniczu, jednak z takim wyciskiem za wiele nie zdziałasz nawet biorą pod uwagę Twoją wagę. Jednak zawsze możesz się przejechać i zobaczyć jak takie zawody wyglądają, zbierzesz trochę doświadczenia na przyszłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
nie mial bys najmniejszych szans, ja widzialem przypadki ze sucharki po 50kg w tym wieku po 3 miesiacach cwiczen cisneli te 70kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
No szans byś nie miał :) mam kumpla który waży 66kg lat 17 i ciśnie 130 na płaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Hmm... mimo wszystko dziękuję za uwagi
Dibo22 -> Mógłbym prosić o jakieś konkrety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50468
Diaz94 a czy musisz je wygrac..
czym wiecej doswiadczenia tym lepiej
Zobaczysz jak to wyglada ,przegrana zmotywuje cię do ciezszej pracy jedz i walcz;]

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
no no a ja mam kumpla co sam składa samoloty pasażerskie, dorabia po szkole

BIG JAJA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek stacjonarny - jaki polecacie??

Następny temat

Rada

WHEY premium