SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łoj coś sie spieprzyło z kompem to do powyZej

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bueno zamiast robic Bjj wdal sie w boksy to oberwal. Obejrzyj sobie lepiej jak Leo Branco w swojej pierwszej walce Vale Tudo w zyciu jedzie z Wowczianczinem jak z gownem.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wydaje mi sie że ekipa RAW tak samo zgniotła by rodzinke G.
jak zrobił to Sakuraba z chłopakami

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich dawno mnie tutaj nie było , ale muszę do tej rozmowy dorzucić swój grosik (PLN - heh)...
W tej rozmowie staje po stronie Boruty i nikt mnie nie przekona że zapaśnicy są w stanie pokonać osoby ćwiczące Bjj zakładając oczywiście podobny starz treningów, po prostu nie ma wała (wiele zależy od samych ćwiczących oczywiście a nie tylko od systemów)... Ostatnio miałem okazję pooglądać trochę zapasów na żywo i stwierdzam u nich całkowity brak przygotowania do obrony przed wszelkimi dzwigniami oraz niektórymi duszeniami. Metodyka nauczania zapasów nie przewiduje takich zachowań co powoduje w niektórych przypadkach bezbronność oraz wielkie zaskoczenie.
Co tu dużo gadać zawodnik posługujący się samymi zapasami nie ma najmniejszych szans z zawodnikiem Bjj, sytuacja się djametralnie zmienia gdy ten piewszy pozaje Bjj .
Czy widział ktoś z Was zawodnika wygrywającego na UFC oraz w innych podobnych zawodach trenującego same zapasy (nie mówie o stójce)bo ja nie, a takich ćwiczących samo Bjj i oczywiście wygrywająch jest mnóstwo - jaki z tego wniosek???
Bjj rulezzzzzzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan mam do Ciebie małe pytanko - Czy byłeś na tych zawodach co odbyły się ostatnio w na hali Anilany (składowa 1)??? Pytam się gdyż byłem i Cię nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wydaje mi sie że ekipa RAW tak samo zgniotła by rodzinke G.
jak zrobił to Sakuraba z chłopakami

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie było mnie - to były do 23 lat przyjechałbym zobaczyć,
ale byłem w tym czasie na południu (wisła)
i obejrzałem tylko potem na wideo.
W listopadzie pojadę pewnie na region seniorów
a w grudniu będą jakieś ogólnopolskie juniorów
juz z nowymi rocznikami(jak będą w 2002) - kolega Banzaj będzie już
za stary i Bartnicki też - dwa mutanty.:)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5551
Od tego jset ewolucja porownaj bjj za czasow mlodosci Helio, a bjj teraz, a teraz porownaj catch wrestling za czasow Burnsa, pozniej ten za czasow F. Gotcha, a na wielki final porownaj to z tym co robi Furey. Co do konkurencji to bjj tez ja mialo i sobie poradzilo.

Jackhammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RAW? Nie dobijaj mnie prosze. Zobacz co z Couturem Inoue zrobil. A Inoue jest dwie ligi nizej od Graciech. Overeem Coutura zadusil w ciagu sekund technika Bjj, a jego Minotauro bez problemu rozjechal. Ericksona Herring tez technika Bjj skonczyl. Hendersona Goes lal jak psa. Matjuszenko przegral z Marschem, purpurowym pasem Bjj. Ze nie wspomne ze takze z Whitem i Kondo ktorych rozwalili Goes i Filho.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra a jeżeli poprzemy zapasy boksem i kikboksingiem oraz nauczymy się unikać dzwignie i duszenia. Przecierz Bjj to też mieszanka różnych technik.

b.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium