SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu nie mozesz?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-23 15:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ręke mam zdrową nawet nie pamiętam która to była a do klatki nie mogę sie zbliżać bo łatwo tam złapać jakąś kontuzje inici z Aten

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozatym moi opiekunowie znając moją zaciętość w walce i to że nie cofam sie przed niczym gdy walcze nie pozwalają mi sie do niej zbliżać pod żadnym względem nałożyli pewne represje tak samo jak piłkarz LEGII nie może jezdzić na motorze ja nie moge nap ie r dalać sie na ulicy.są to represje pieniężne.Kiedyś nie trenowałem przez 5miesięcy tylko dla tego że gość miał twarde szkliwo i nie dało musie wybić zębów

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Nie mam zamiaru tu nikogo chwalic albo nie, ale musze szczerze przyznac, ze Banzaj jest naprawde za***istym zawodnikiem. Trenowałem 8 lat judo na Gwardii i cos niecos sie słyszało o jego sukcesach. Ale nie bede ich wymieniał. Jak będzie chciał to sam się pochwali. No i skoro tak poważnie podchodzi do sportu, to życzę mu sukcesu na tej olimpiadzie. Ja też trzymam kciuki za paru judoków, z którymi trenowałem od dziecka, a jadą do Aten. Polacy zawsze przywozili medale z olimpijskich turniejów w sportach walki. Więc niech przywożą dalej

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze to nie, ostatnio bylo zero. Ale mam nadzieje ze to sie zmieni.
A potem z czystym sumieniem powyciagamy Banzajowi dzwignie na wszystkie stawy.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5551


Zapasy sa bardzo dobre, a to, ze uwaza sie je za nr 2 wynika ze stereotypu, ktory mowi, ze zapasnicy znaja sie tylko na rzutach, a w zapasach nie ma technik konczacych, nic bardziej mylnego. W zapasach catch as catch can jest wiele technik podobnych do bjj jak i roznych, a styl ten rozwinal sie znacznie wczesniej np.

Farmer Burns step over the leg toe hold - to popularny w bjj taktarov

Double wrist lock oraz hammerlock - kimura

Taki chwyt jak np.Frank Gotch toe hold nie ma odpowiednika w bjj. Po obwarowaniu catch wrestlingu przepisami powstal styl wolny. Na zdjeciu frank gotch toe hold.

Jackhammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylo, nie jest. To juz historia.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5551


Wrecz przeciwnie jset. Wielu ludzi to cwiczy np. u Matta Fureya, jego nauczyciela Karla Gotcha oraz wielu innych.

Jackhammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5551
Poprawka "jest"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, wiele słyszałem o Banzaju, i wiem, że jest niezłym wymiataczem. Czuje, że żaden z was przy nim by nawet nie pooddychał, więc gdy pisze, że jest kozakiem nie negujcie tego bo to prawda poprostu nie możecie znieść tego że to wasze Bjj jest lepsze bo to nie prawda i popieram banzaja w tym co robi.

passiv
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium