SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bruce nic nie ma wszystkiego
trzeba wszystkiego po trochu

I never Die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
sprobuj sie dowiedziec sam a nie tak wszystko na tacy chcialbys miec podane

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bjj "ma wszystko" min dlatego ze korzysta z pracy specjalistow zamiast jak niektorzy cwaniacy twierdzic ze jedna osoba nauczy Cie idealnie kopac, uderzac rzucac z gi i bez, walczyc w parterze, robic kata i poslugiwac sie dwudziestoma piecioma rodzajami broni (minimum). Acha i do tego nauczy Cie form zdrowotnych i cyrkulacji ki, oraz ulozy program treningu silowego, szybkosciowego i kondycyjnego.
Wiadomo ze jesli ktos sie koncentruje tylko na jednym aspekcie walki, np boks - uderzenia, zapasy, rzuty bez gi, judo rzuty w gi to wypracuje lepsza metodyke niz gdyby staral sie robic wszystko. My ta metodyke adaptujemy i korzystamy z pomocy specjalistow.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli ktos cos doskonali i ma swietnie opracowane, to jaki jest sens od nowa probowac? Lepiej zmodyfikowac to co juz istnieje i jest najlepsze do takich zadan. Dzieki temu mozna poswiecic sie na rozwoj aspektowe ktorych nikt inny jeszcze nie wydzwignal na szczyty.
To jest to czego np nierozumieja niektorzy karatecy zaczynajac od nowa full contact karate, czyli to co kilkadziesiat lat temu robiono w USA i co doprowadzilo do powstania kicku.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
ok765 - moze "Mutant" to zle slowo ale nie mialem na mysli
fizyki tylko po prostu ogólnie - jest bardzo dobry więc jak
dla mnie wystarczająco zeby go nazwac mutantem. Mówie tak na
wielu ludzi czesto duzo gorzej zbudowanych ode mnie. Ja trenuje zapasy nieco ponad 2 lata i mam 18lat (najmlodszy
rocznik juniorów) wiec nie moge sie porównywac do twojego brata chocby ze wzgledu na technike, doswiadczenie...
Powiedzialem po prostu, ze na zawodach w krasniku nie bedzie twojego brata ani Banzaj,poniewaz startuja juz takie roczniki jak na przyszlorocznych MP juniorów a nazwanie ich mutantami
mialo tylko okreslic, ze wyraznie widze w tej chwili ich przewagę.

Ps. - Banzaj - mówiles o mostowniu z obciazeniem ale talerze byly dla mnie za lekkie. Najlepiej cwiczy mi sie z zawodnikiem mojej wagi, przy dwóch juz mi nogi szybko siadaja choc na karku moge sie normalnie kiwac.

Ostatnio mam problemy z kolanem (rozbilem sobie przez niedokrecone na parkiecie salto w tyl. Juz jest duzo lepiej
ale... Nie idealnie. Ale te do zawodów bedzie jako tako tak mysle.

I przepraszam ok765 jesli okreslenie twojego brata mutantem
obrazilo cie - po prostu chodzilo mi o przewage techniki, doswiatczenia itd. a nie o fizykę.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1723
Gochan nie ma za co przepraszac w tym srodowisku to normalne.
Ani ja ani napewno moj brat nie poczulismy sie obrazeni. Trenujesz dopiero dwa lata.
W gronie zapasnikow panuje specyficzny slownik np. nazywajac pewnym epitetem zwyklego czlowieka z ulicy moglby poczuc sie obrazony albo nawet zalozyc cisprawe, lecz gdy nazwiesz tak wtajemniczonego zapasnika moze zrozumiec to jako wyraz sympati.

Nie chodzilo o to ze jestem jakis urazony lecz ze taka osoba zostala wymieniona na tej grupie.

zapasy, zapasy,zapasy ....

Damian Bartnicki

brazylijskie jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok765. ** ***** ************ **** *** ** * ****

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2715
Wie ktoś czy w Krasniku bedzie zagranica?

---------
Wrestling... for the man it`s real - A. Saitiev

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co? Kroja sie jakies zmiany terytorialne?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan spróbuj dodatkowo podreptać nogami w moście a zobaczysz że nogi ci naprawde siądą.Postaraj sie uzupełniać to wszystko karuzelką.Co do karku spróbuj zwiekszyć ilość powturzeń i ciężar.

co do kraśnika chodzi chyba o gości ze stanów .Dowiesz sie jak zadzwonisz do PZZtu.Zapasy w wielkiej brytani są na bardzo niskim poziomie zawodnicy tego kraju wogule sie nie liczą na arenie mn.Tam raczej bardziej popularne jest sambo i Bjj.Boruta czy BAD BOY ma swoją strone w internecie jeżeli jest to czy jesteś w stanie coś o niej napisać?


b.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium